Vakcinacijos procesas Klaipėdoje #1 (atnaujinta)

Vakcinacijos procesas Klaipėdoje #1 (atnaujinta)

2021-04-14

Visų prioritetinių grupių skiepijimas išlieka itin svarbus.

Nepanaudotos vakcinos pirmiausia yra siūlomos prioritetinėms grupėms, įskaitant gyvybiškai svarbias visuomenei funkcijas (pareigūnai, ugniagesiai ir pan.).

Po to gali būti skiepijami tik tie ūkio subjektai, kur yra daugiau nei 100 darbuotojų, o prioritetas teikiamas subjektams, vykdantiems veiklą, priklausančią Ekonominės veiklos rūšių klasifikatoriaus sekcijai, kurioje nurodytose veiklose praėjusį ir (ar) einamąjį mėnesį nustatyta daugiausia COVID-19 ligos protrūkių.

Todėl tik likus vakcinos nuo prioritetinių grupių bus kviečiami vakcinuotis minėtus kriterijus atitinkantys ūkio subjektai (bus susisiekta individualiai su įmonėmis, kurios užpildys ir pateiks darbuotojų sąrašus, pakviečiant jas vakcinuotis nurodytu laiku).

Jei atitinkate ūkio subjektams dėl vakcinacijos nustatytus kriterijus, prašome pasirengti Jūsų darbuotojų, norinčių vakcinuotis, sąrašus pagal šią formą.

darbuotojų norinčių skiepytis sąrašas

Svarbu: Reikalinga iš viso pateikti 2 dokumentus: sąrašą (formoje pateiktas Excel formatu) ir dar vieną – tą patį sąrašą, pasirašytą organizacijos vadovo, su įstaigos/įmonės antspaudu – PDF formatu.

Sąrašus siųsti el. paštu: elena.kundrotiene@klaipeda.lt

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui Elena Kundrotienė, tel.: 8 46  31 34 26.

Šrifto dydžio keitimas