Vakcinacijos centre – vis daugiau skiepijimo paslaugų!

Vakcinacijos centre – vis daugiau skiepijimo paslaugų!

2021-06-08

Į Klaipėdos vakcinacijos centrą Kretingos g. 36 (LCC tarptautiniame universitete) perkeliama dar daugiau skiepijimo paslaugų. Nuo šiol antram skiepui čia turės atvykti ir tie gyventojai, kurie pirmąjį skiepą gavo Vakcinacijos centre Taikos pr. 76 (Klaipėdos miesto poliklinikoje). Jų vakcinacijos data ir laikas nesikeičia, o apie vietos pasikeitimą šie gyventojai papildomai informuojami SMS žinutėmis. Registruotis pačiam antram skiepui nereikia.

Vakcinacijos centre Kretingos g. 36 jau skiepijama didžioji dauguma vakcinuotis pageidaujančių klaipėdiečių. Čia nuo pat jo atidarymo antram skiepui taip pat turi atvykti tie gyventojai, kurie pirmąją vakcinos dozę gavo Vakcinacijos centre Galinio Pylimo g. 3. Tuo metu tie, kurie pirmąjį skiepą gavo pas savo šeimos gydytoją, antrai vakcinos dozei turi vykti pas savo šeimos gydytoją.

Vakcinacijos centrai Taikos pr. 76 ir Galinio Pylimo g. 3 bus tik rezerviniai, vakcinacija nuo COVID-19 šiuo metu juose neorganizuojama. Vakcinacijos centras Taikos pr. 76 nuo šiol daugiausiai dėmesio skirs didelių įmonių ir įstaigų darbuotojų skiepijimui. Vienoje įmonėje ar įstaigoje esant šimtui ir daugiau norinčių skiepytis asmenų, mobilios medikų komandos gali atvykti skiepyti į darbovietę. Norint pasinaudoti šia galimybe, įmonių ir įstaigų vadovai turės sudaryti tikslų norinčiųjų skiepytis darbuotojų sąrašą ir nurodyti, kokia vakcina konkretus darbuotojas pageidauja skiepytis. Dėl šio proceso suderinimo bei sąrašų formų prašome kreiptis el. paštu sveikata@klaipeda.lt. Mažesnės įmonės ir įstaigos kviečiamos priminti savo darbuotojams apie galimybę užsiregistruoti skiepui individualiai ir vykti į Vakcinacijos centrą jiems patogiu laiku.

Visi šalies gyventojai nuo 16 m. amžiaus skiepams registruotis gali internetu koronastop.lt bei tel. 1808. Visi užsiregistravusieji Klaipėdoje skiepytis kviečiami į Vakcinacijos centrą Kretingos g. 36. Klaipėdoje šiuo metu bent viena vakcinos doze paskiepyta daugiau nei 48 tūkst. gyventojų (32,3 proc.).

Šrifto dydžio keitimas