Svarbi informacija dėl šalyje paskelbto karantino

Svarbi informacija dėl šalyje paskelbto karantino

2020-03-15

Gerbiami pacientai, nuo 2020-03-16 Vyriausybė neeiliniame posėdyje nutarė paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Karantino režimo trukmė – nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val.
Pacientų, užsiregistravusių planinei konsultacijai, medikamentų ir medicinos priemonių išrašymui, fizioterapijai ar kitoms medicinos paslaugoms, labai prašome NEVYKTI į JSPC.

Atvykus į centrą bus teikiama tik būtinoji pagalba.

dėl asmenų, sergančių COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), asmenų, įtariamų, kad serga COVID-19 liga, izoliavimo namuose ar kitoje gyvenamojoje vietoje taisyklių

Mūsų gydytojai šias paslaugas teiks nuotoliniu būdu: vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymas, konsultacijos, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimas ir tęsimas, gydytojo-gydytojui konsultacijos, būtinųjų tyrimų paskyrimas, slaugytojo konsultacijos.

Centro gydytojai nuotolines paslaugas teiks https://www.jspc.lt/gydytoju-darbo-grafikai/ prie kabineto nurodytais telefono numeriais.

Dėl Jūsų, Jūsų artimųjų ir mūsų saugumo ribosime teikiamas paslaugas namuose, išskyrus ambulatorinės slaugos paslaugas namuose.

Planiniai skiepai atidedami, pasibaigus karantinui, dėl skiepų plano koregavimo pasikonsultuosite su šeimos gydytoju.

Gydytojai odontologai teiks tik būtinosios pagalbos paslaugas. Skubios odontologinės chirurginės procedūros bus teikiamos Taikos pr. 46 ir  Pievų tako g. 38. 

Jeigu jaučiatės prastai, karščiuojate, skambinkite šeimos gydytojui nurodytais telefonais arba NEMOKAMA karštąja koronoviruso linija 1808.
Jei grįžote iš rizikingos šalies sekite informaciją ir rekomendacijas http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/prevenciniai-veiksmai-del-naujojo-koronaviruso-informacija-nuolat-papildoma

Labai prašome visų susitelkimo, supratimo ir bendradarbiavimo. Tik veikdami išvien, laikydamiesi visų higienos ir saugumo reikalavimų, galėsime sėkmingai pažaboti ligą ir apsaugoti ne tik save, bet ir savo artimuosius, aplinkinius žmones.

Linkime nesusirgti!

Šrifto dydžio keitimas