Pradedami vakcinuoti 45+ amžiaus grupės gyventojai

Pradedami vakcinuoti 45+ amžiaus grupės gyventojai

2021-05-11

Klaipėda žengia į naują vakcinavimo etapą ir pradeda vakcinuoti 45+ amžiaus grupei priklausančius gyventojus. Gegužės 10 d. atverta elektroninė registracijos sistema vakcinavimasklaipedoje.lt. Sistemoje klaipėdiečiai galės pasirinkti norimą vakcinos rūšį iš tuo metu turimų vakcinavimo centruose.

Sistemoje taip pat tęsiama registracija prioritetinių 55+ ir 65+ amžiaus grupių priklausančių klaipėdiečių bei miesto gyventojų, sergančių lėtinėmis ligomis, kurie nori gauti pirmą vakcinos dozę. Sistemoje matomos turimos vakcinos rūšys, sudaroma galimybė pasirinkti iš siūlomų variantų. Tuos gyventojus, kurie neturi galimybių registruotis internetu, užregistruoti gali jų artimieji, kaimynai ar pažįstami – prisijungimas vyksta per elektroninius valdžios vartus (prieinama per elektroninę bankininkystę), prisijungus reikia nurodyti registruojamo gyventojo asmens kodą, kontaktinius duomenis. Palaipsniui sistemoje galės registruotis ir kitos prioritetinės asmenų grupės, kurios bus kviečiamos registracijai atskirais kvietimais.

Iškilus klausimams dėl registracijos, susidūrus su nesklandumais ar neturint galimybės prisiregistruoti internetu, gyventojai kviečiami skambinti į Vakcinacijos centrą telefonu 8 679 02775 arba kreiptis el. paštu vakcinacija@jspc.lt.

Šiuo metu Klaipėdoje vakcinavimo centrai veikia:

  • Galinio Pylimo g. 3 (prie Klaipėdos psichikos sveikatos centro)
  • Taikos pr. 76 (Klaipėdos miesto poliklinika)

Atvykti skiepui kviečiame likus ne daugiau kaip 10 minučių iki registracijos laiko.

Šrifto dydžio keitimas