Paslaugos

2008-02-29

Jūrininkų sveikatos priežiūros centre teikiamos šios nemokamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos asmenims, apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu ir prisirašiusiems prie įstaigos:

1. Pirminės ambulatorinės šeimos gydytojo, vidaus ligų, vaikų ligų gydytojų, gydytojo akušerio ginekologo, chirurgo ir bendrosios praktikos gydytojo odontologo paslaugos.

Pacientai (išskyrus vaikus ir vyresnius asmenis, besimokančius dieninėse bendrojo lavinimo bei profesinio lavinimo mokyklose ir socialiai remtiniems asmenims, kai jie pateikia socialinės paramos skyriaus atitinkamą pažymą) moka už plombines ir kitas odontologines medžiagas bei vienkartines priemones, atsižvelgiant į šių medžiagų ir priemonių galiojančias kainas.

2. Antrinės ambulatorinės gydytojo akušerio ginekologo, echoskopuotojo, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo, suaugusiųjų ir vaikų ambulatorinės reabilitacijos, kalbos korekcijos, medicinos psichologo paslaugos.

3. Kitos paslaugos:

  • bendrieji klinikiniai, biocheminiai laboratoriniai tyrimai;
  • elektrokardiogramų užrašymas;
  • atliekamos įvairios injekcijos, skiepijimai;
  • slaugos paslaugos centre ir pacientų namuose;
  • burnos higienisto;
  • fizinės medicinos ir reabilitacijos (masažas, hidroterapijos procedūros: povandeninis masažas, “perlinės” vonios, inhaliacijos, parafino aplikacijos, lazerio terapija ir kt.);

4. Atliekami visi profilaktiniai medicininiai patikrinimai.
5. Dirba Gydytojų konsultacinė komisija. Darbo laikas darbo dienomis nuo 12.30 iki 13.30 val.

Papildoma informacija

Šrifto dydžio keitimas