NAUJIENOS

Kvietimas pas naujus šeimos gydytojus

2019-11-04

Kviečiame prisirašyti VšĮ Jūrininkų sveikatos priežiūros centre pas naujus šeimos gydytojus. Jūsų sveikata yra pasiruošę rūpintis 30 įstaigoje dirbantys ilgametę patirtį ir aukštą kompetenciją turintys šeimos gydytojai. VšĮ Jūrininkų SPC teikia pirminės ir antrinės asmens ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas (akušerio-ginekologo, echoskopuotojo, reabilitologo ir kt. konsultacijos), vykdant sveikatos stiprinimo, ligų prevencijos, diagnostikos, gydymo, slaugos ir reabilitacijos procesus bei mokymo ir sveikatos ugdymo paslaugas. Atliekami visi profilaktiniai medicininiai patikrinimai.

Plačiau

SVARBI INFORMACIJA

2023-03-28

Nuo 2023-04-01 d. Jūrininkų sveikatos priežiūros centre atšaukiamas privalomas kaukių dėvėjimas.Siekiant užtikrinti pacientų ir darbuotojų saugumą, prašome pacientus, turinčius peršalimo simptomų, dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.

Plačiau

Nemokamas ankstyvos diabetinės neuropatijos testas

2022-11-17

Tęsdami Pasaulinės diabeto dienos minėjima, kviečiame mūsų centro pacientus SERGANČIUS cukriniu diabetu NEMOKAMAI atlikti ankstyvos diabetinės neuropatijos testą! REGISTRACIJA: (8 46) 222 777.

Plačiau

Cukraus kiekio kraujyje testas

2022-11-17

Minėdami Pasaulinę diabeto dieną, kviečiame mūsų centro pacientus 2022-11-22 ir 23 dienomis nuo 8:00 iki 11:00 NEMOKAMAI atlikti cukraus kiekio kraujyje testą! LABAI SVARBU! Atvykite nevalgę (atsigerti iš ryto vandens galima), kad duomenys būtų kuo tikslesni!

Plačiau

Vaikų ūminės viršutinių kvėpavimo takų virusinės ligos (ŪVRI)

2022-10-28

Ar žinojote, kad vaikai viršutinių kvėpavimo takų infekcinėmis ligomis serga 8-10 kartų per metus? Šią ligą sukelia labai daug skirtingų virusų. Ja užsikrečiama oru įkvėpus virusą, arba virusui patekus ant rankų. Kokie pasireiškia simptomai? Pakilusi temperatūra Sloga Kosulys Dusulys Gerklės skausmas ir kt. Kaip šią ligą gydyti? Gydymas – simptominis, esant namuose. Gerkite šiltus skysčius, leiskite ilsėtis, temperatūrą mažinančius vaistus vaikams duokite tik tada, kai temperatūra itin aukšta, virš 38,5-39,0 laipsnių, arba karščiavimas sukelia didelį diskomfortą. Aptarkite būklę su šeimos gydytoju. Nedelsiant kreiptis pagalbos į medikus reikia, kai vaikas nukritus temperatūrai negeria skysčių, vangus, mieguistas, vaikas vemia, odoje atsirado bėrimas, prasidėjo traukuliai, temperatūra siekia 40,0 laipsnių, kai 3-jų mėnesių kūdikis karščiuoja, vaikas turi sunkių gretutinių plaučių ar širdies ligų, vaistai nepadeda sumažinti karščiavimo, vaikas karščiuoja daugiau nei 5 paras. Kaip vaiką apsaugoti nuo šių ligų? Neleisti sergančio vaiko į kolektyvus Čiaudint ar kosint užsidengti burną Plauti ir dezinfekuoti rankas Vėdinti […]

Plačiau

NAUJAS TELEFONO NUMERIS

2022-10-10

Su didžiausiu džiaugsmu pranešame, kad siekdami gerinti teikiamų paslaugų kokybę, nuo šiol Jūrininkų sveikatos priežiūros centro visų padalinių telefonų linijos yra apjungtos į vieną liniją – skambučių centrą. Skambinti galite vienu naujuoju telefono numeriu (8 46) 222 777, o atsiliepus automatiniam pranešėjui, tiesiog pasirinkite Jus dominančią temą / paslaugą. Senieji registratūrų ir informacijos telefono numeriai dar veikis iki 2023-01-09, o vėliau bus išjungti. Tikimės, kad modernizuotas skambučių centras padės užtikrinti greitą ir kokybišką aptarnavimą telefonu!

Plačiau

INFORMACIJA DĖL COVID TESTŲ

2022-08-19

Mieli pacientai, Norime informuoti, kad nuo 2022 m. rugpjūčio 16 d., įsigaliojo nauja tvarka dėl Covid-19 testavimo.Pacientas atlikęs namuose greitąjį koronaviruso testą ir gavęs teigiamą atsakymą, apie jį turės informuoti savo šeimos gydytoją bei jam nusiųsti tai patvirtinančią nuotrauką.Tuomet šeimos gydytojas užpildęs duomenis e. sveikatoje nurodys, kad pacientas serga Covid-19 infekcija.Dėl nuotraukos atsiuntimo su šeimos gydytoju reikės suderinti asmeniškai. SVARBU! Teigiamas, namuose atliktas greitasis Covid-19 testas nesuteikia EU Covid sertifikato! JurininkuSveikatosPrieziurosCentras #JSPC #medicinoscentras #covid #COVID19 #testas

Plačiau

BEŽDŽIONIŲ RAUPAI

2022-08-09

Prieš savaitę Lietuvoje patvirtintas pirmasis beždžionių raupų atvejis. Beždžionių raupai – tai zoonozė, kurią sukelia beždžionių raupų virusas, priklausantis Poxviridae šeimos Orthopoxvirus genčiai. Beždžionių raupų infekcijos plitimas iš žmogaus žmogui nors nedažnas, bet galimas. Greičiausiai jis plinta per artimą sąlytį su užkrečiamu virusu nešiojantį asmenį. Didžiausią riziką turi vieno namų ūkio nariai, lytiniai partneriai ir sveikatos priežiūros darbuotojai. Užsikrėsti galima ir per virusu užkrėstą aplinką, pavyzdžiui, patalynę, rūbus. Beždžionių raupus sukelia beždžionių raupų virusas. Inkubacinis ligos periodas  trunka nuo 5 iki 21 d. Susirgus beždžionių raupais dažniausiai pasveikstama savaime, t. y. paprastai ligos simptomai išnyksta per 2–4 savaites netaikant gydymo. Simptomai Beždžionių raupai dažniausiai prasideda staigiai, bet ligos simptomai  gali būti tiek  lengvi, tiek ir sunkūs. Beždžionių raupams būdinga: karščiavimas; padidėję limfmazgiai; galvos skausmas; raumenų skausmai, šaltkrėtis; nuovargis veido, plaštakų, pėdų, akių, burnos ir (arba) lytinių organų ir tarpvietės bėrimas su pūslelėmis (dabartinio protrūkio metu dažniausiai pasitaiko lytinių organų ir […]

Plačiau

Svarbi informacija

2022-07-26

Didėjant COVID-19 susirgimų skaičiui, Jūrininkų sveikatos priežiūros centre, kaukių dėvėjimas tampa  nebe rekomenduojamas, o privalomas. Kaukes arba respiratorius privalo dėvėti tiek pacientai ir lankytojai, tiek centro darbuotojai. Kaukių arba respiratorių dėvėjimo tvarka įstaigoje nustatyta remiantis vyriausiojo gydytojo 2022-07-19 d. įsakymu Nr. V – 76 „DĖL INFEKCIJŲ KONTROLĖS PRIEMONIŲ JŪRININKŲ SVEIKATOS PRIEŽIŪROS CENTRE TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO” ir parengtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2022 m. balandžio 29 d. įsakymu Nr. V-853 „Dėl infekcijų kontrolės priemonių asmens sveikatos priežiūros įstaigose tvarkos aprašo patvirtinimo” bei vėlesnėmis SAM rekomendacijomis siekiant užtikrinti infekcijų kontrolės reikalavimų vykdymą, padidėjus sergamumui COVID-19 liga (koronaviruso infekcija). Statistikos departamento duomenimis, sekmadienio parą nustatytas 91 naujas COVID-19 atvejis, o paskutinių 7 d. visų užsikrėtimų skaičiaus vidurkis parai net 898 atvejai. Todėl prašome būti atsakingais ir jei pajutote į gripą panašius simptomus, tokius kaip karščiavimas, kosėjimas, dusulys, skonio ir kvapo praradimas ar kitus simptomus, neikite į viešas vietas, renginius, parduotuves ar […]

Plačiau

MŪSŲ SPECIALISTAI #2

2022-05-30

Mieli pacientai,Kviečiame prisirašyti pas Jūrininkų sveikatos priežiūros centro šeimos gydytoją Laurą Černiauskaitę. Dėl informacijos ir prisirašymo prašome kreiptis į centro registratūrą arba internetu:https://www.jspc.lt/tapkite-musu-pacientu/ Gydytoja L. Černiauskaitė dirba Taikos pr. 46, I aukšte, 13 kabinete.Porinėmis dienomis: nuo 14:00 iki 20:00Neporinėmis dienomis: nuo 08:00 iki 14:00 Trumpai apie jaunos gydytojos kelią:2016 09 – 02 mėn. internatūra VŠĮ Rokiškio ligoninėje;2017 08 01 – iki 2020 m. – LSMU KK Šeimos medicinos rezidentūra – gydytoja rezidentė;2017 10 01 – 2017 12 31 rezidentūros praktika šeimos klinikoje „Vita Longa“;2018 10 01 – 2019 01 31 rezidentūros praktika VŠĮ Kauno Respublikinėje ligoninėje;2020 01 01 – 2020 02 29 rezidentūros praktika VšĮ Kauno Kalniečių poliklinikoje;2020 07 mėn. baigė LSMU Šeimos medicinos rezidentūrą. Dėkojame, kad savo sveikatą patikite mums!

Plačiau

Gegužės 12 d. – Tarptautinė slaugytojų diena!

2022-05-12

Slaugytojų dienos proga, dėkojame už šiltą šypseną, atsidavimą ir begalinę kantrybę. Slaugytojo profesija daugialypė, reikalaujanti įvairių žinių ir įgūdžių, bet pačios sudėtingiausios situacijos išsprendžiamos tik įdėjus į jas jūsų širdį ir išmintį. Nuoširdžiai linkime Jums sveikatos, negęstančio gėrio, neprarasti gebėjimo džiaugtis savo darbo vaisiais. Ačiū Jums už ištikimybę profesijai, už neišsenkančias gerumo ir rūpesčio atsargas! Laimės ir džiaugsmo!

Plačiau
Šrifto dydžio keitimas