Miško ambulatorija:
(Kretingos g. 31)
icon-telefonas(8 46) 35 14 00

I odontologijos skyrius:
(Pievų tako g. 38)
icon-telefonas(8 46) 41 09 30
(8 46) 41 09 35

III šeimos gydytojo skyrius:
(Pievų tako g. 38)
icon-telefonas(8 46) 41 00 13
(8 46) 41 00 24

I, II šeimos gydytojo
Odontologijos skyriai:
(Taikos pr. 46)
icon-telefonas(8 46) 34 19 62
(8 46) 34 18 82

icon-registracija

Taikos pr. 46, Klaipėda, Lietuva

NAUJIENOS

Kvietimas pas naujus šeimos gydytojus

2019-11-04

Kviečiame prisirašyti VšĮ Jūrininkų sveikatos priežiūros centre pas naujus šeimos gydytojus. Jūsų sveikata yra pasiruošę rūpintis 30 įstaigoje dirbantys ilgametę patirtį ir aukštą kompetenciją turintys šeimos gydytojai. VšĮ Jūrininkų SPC teikia pirminės ir antrinės asmens ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas (akušerio-ginekologo, echoskopuotojo, reabilitologo ir kt. konsultacijos), vykdant sveikatos stiprinimo, ligų prevencijos, diagnostikos, gydymo, slaugos ir reabilitacijos procesus bei mokymo ir sveikatos ugdymo paslaugas. Atliekami visi profilaktiniai medicininiai patikrinimai.

Plačiau

Paciento patvirtinimas dėl koronaviruso rizikos

2020-03-31

Gerbiami pacientai, Informuojame, kad siekdami apsaugoti mūsų centro darbuotojus ir centro lankytojus nuo galimos COVID-19 rizikos, paruošėme formą „PACIENTO PATVIRTINIMAS DĖL GALIMOS COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) RIZIKOS“, kurią galite rasti informacija pacientams nuorodoje, skiltyje „Dokumentai karantino galiojimo laikotarpiu“. Šią formą prieš paskirtą vizitą pas gydytoją, prašome atsisiųsti, užpildyti ir nusiųsti mums el.paštu: info@jspc.lt, o esant galimybei – formą atsispausdinti ir užpildžius turėti su savimi paskirto vizito metu. Dėkojame už supratingumą ir bendradarbiavimą.

Plačiau

„Karštas“ telefonas konsultacijoms

2020-03-26

Reaguojant į sparčiai besikeičiančią naujojo koronaviruso situaciją pasaulyje ir Lietuvoje, taip pat didėjant informacijos srautams, Klaipėdoje pradėjo veikti Karštoji linija, skirta gyventojų konsultavimui dėl Savivaldybės suteikiamų patalpų saviizoliacijai. Gyventojus konsultuos Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai visą parą veikiančiu telefonu +370 640 93 342

Plačiau

Papildomas numeris

2020-03-25

Mieli pacientai, Pasaulyje pasklidęs koronavirusas pakeitė daugelio iš mūsų gyvenimus, ne paslaptis, kad jis turėjo įtakos ir mūsų gydymo įstaigos darbui. Kasdien sulaukiame šimtų skambučių, stengiamės, kad kiekvienas pacientas būtų išgirstas ir išklausytas, todėl siekdami pagerinti teikiamų paslaugų kokybę ir prieinamumą, Taikos pr. 46 registratūroje įdiegėme papildomą telefono numerį, kuriuo greičiau ir lengviau galėsite pasiekti mus! Naujasis telefono numeris: (8 46) 416 166 Dėkojame už Jūsų supratingumą, kad esate kartu ir savo sveikatą patikite mūsų specialistams. Linkime nesusirgti!

Plačiau

SKUBI PAGALBA ODONTOLOGINIAMS PACIENTAMS

2020-03-24

Mieli pacientai, dalinamės svarbia informacija apie skubią pagalbą odontologiniams pacientams. Paskelbus karantiną, ribojamos odontologinės paslaugos, nes: Gydytojas odontologas, teikdamas odontologines paslaugas, yra mažiau nei 50 cm. nuo paciento burnos; Koronavirusai perduodami oru lašeliniu būdu: per mažus skysčio lašelius, susidarančius žmogui kosint, čiaudint, o taip pat atliekant odontologines manipuliacijas (pvž.: gręžiant dantį, valant dantų akmenis); Koronavirusai gydytojo kabinete ore išsilaiko gyvybingi apytiksliai 2 valandas; Ant įvairių paviršių (odontologinės kėdės, kabineto sienų, gydytojo stalelio, kompiuterio) koronavirusai kambario temperatūroje išlieka gyvybingi iki 9 dienų.

Plačiau

Atidarytas pirmasis mobilus koronaviruso patikros punktas Klaipėdoje

2020-03-20

Klaipėdoje atidarytas pirmasis mobilus koronaviruso patikros punktas „Švyturio“ automobilių stovėjimo aikštelėje Dubysos g. 10, Klaipėda Kas gali tirtis? Koronaviruso patikros punktuose galės priduoti asmenys, kuriems pasireiškė bent vienas iš koronavirusui būdingų simptomų: prasidėjęs staigus karščiavimas, atsiradęs kosulys, dusulys. Taip pat jei asmuo 14 dienų laikotarpyje keliavo bet kurioje užsienio šalyje arba turėjo sąlyti su sergančiu COVID-19 virusu asmeniu. Ėminius punktuose asmenys galės priduoti tik gavę konsultanto siuntimą. Kur kreiptis? Jeigu asmuo atitinka aukščiau išvardintus kriterijus – jis turi kreiptis telefonu 1808. Skambučio metu konsultantas apklaus dėl sveikatos būklės, kontaktų su viruso nešiotojais arba aplankytas prieš 14 dienų šalis, ir pagal pateiktą informaciją konsultantas asmenį nukreips į mobilų punktą. Nusprendus, kad asmuo atitinka kriterijus, konsultantui reiks pateikti šiuos duomenis: vardą, pavardę, asmens kodą, mobilaus telefono numerį ir nurodyti savivaldybę, iš kurios skambinama Atvykimas savo transporto priemone Į mobilius punktus bus priimami tik tie asmenys, kurie gali atvykti savo asmenine transporto priemone […]

Plačiau

Aktuali informacija pacientams

2020-03-18

Mieli Jūrininkų sveikatos priežiūros centro pacientai, Dėl ypatingai padidinto gydytojų krūvio, darome viską, ką galime, kad kiekvienas iš Jūsų gautų reikiamą pagalbą. Per dieną sulaukiame virš 1500 skambučių, išduodame virš 500 nedarbingumo pažymėjimų. Labai prašome Jūsų supratimo ir palaikymo. Dalinamės keliais svarbiausiais atsakymais dėl nedarbingumo pažymėjimų išdavimo: 1) Tėveliams, kurie augina ikimokyklinio ugdymo vaikus ir pradinėse klasėse besimokančius vaikus, kurių nėra galimybės palikti vienų ir reikalinga vyresnio nei 14 m. asmens priežiūra, galime išduoti nedarbingumo pažymėjimą 14 dienų. Pažymėjimai gali būti išduoti ir atgaline data nuo 2020-03-16 (pirmadienio). Šiuo laikotarpiu iš „Sodros“ mokama ligos išmoka, kuri siekia 65,94 proc. nuo atlyginimo „ant popieriaus“. 2) Nedarbingumo pažymėjimus dėl saviizoliacijos grįžusiems iš bet kurių užsienio valstybių galime išduoti nuo grįžimo į Lietuvos Respubliką dienos. Išdavus nedarbingumo pažymėjimą, privaloma saviizoliuotis namuose, kasdien matuotis temperatūrą, stebėti sveikatą , o pasireiškus pirmiesiems ligos simptomams, tokiems kaip karščiavimas, kosulys, atsiradęs dusulys – būtinai kreipkitės į Karštąją liniją […]

Plačiau
Paveikslėlis svarbi naujiena

NDNT informacija

2020-03-18

NEGALIOS TERMINĄ PRATĘSIME AUTOMATIŠKAI Jeigu karantino metu baigiasi Jums nustatytas neįgalumo ar darbingumo lygių arba specialiųjų poreikių terminas į NDNT kreiptis nereikia – negalios terminas bus pratęstas automatiškai iki karantino galiojimo pabaigos ir dar 30 kalendorinių dienų pasibaigus karantinui (nuo termino pasibaigimo dienos). Atkreipiame dėmesį, kad pratęsus negalios terminą nauji dokumentai išduodami nebus. Apie pratęstą terminą išmokas mokančios institucijos bus informuotos, asmenims tuo rūpintis nereikia. Į NDNT KREIPIATĖS PIRMĄ KARTĄ? Jeigu turite siuntimą į NDNT ir dėl negalios nustatymo kreipiatės pirmą kartą, vizito į NDNT karantino metu iš anksto registruokitės internetu arba  dokumentus atsiųskite paštu arba el. paštu dokumentai@ndnt.lt Prašymų formas ir informaciją apie kitus reikalingus pateikti dokumentus galite rasti NDNT interneto svetainėje www.ndnt.lt.  Gavę dokumentus, dėl asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti klausimyno užpildymo su Jumis susisieksime telefonu arba el. paštu. (pagrindas: Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020-03-16 sprendimas Nr. V-387).

Plačiau

Atviras šeimos gydytojų ir slaugytojų laiškas gyventojams

2020-03-16

Mieli pacientai,

paskelbus karantiną Lietuvoje, Pirminės sveikatos priežiūros centrų, šeimos gydytojų ir slaugytojų darbo metodai keičiasi. 

Plačiau
Paveikslėlis svarbi naujiena

Koronavirusas

2020-03-16

Gerbiami pacientai, jei: buvote išvykę iš Lietuvos jaučiate bet kokius peršalimo ar gripo simptomus (karščiuojate daugiau kaip 38*) jaučiate silpnumą ar dūstate, jaučiate gerklės perštėjimą labai prašome nesilankyti Jūrininkų sveikatos priežiūros centre. Likite namuose ir skambinkite 112. Jeigu Jūsų būklė nėra sunki, paskambinkite mums į registratūrą, o mūsų registratorės sujungs Jus su Jūsų šeimos gydytoju, kuris pakonsultuos ir patars, kaip elgtis toliau: ☎️ Taikos pr. 46 (8 46) 34 19 62 (8 46) 34 18 82 ☎️ Pievų tako g. 38 (8 46) 41 00 13 (8 46) 41 00 24 ☎️ Kretingos g. 31 (8 46) 35 14 00. Saugokime save ir aplinkinius. Nerizikuokite nei savo nei savo vaikų, artimųjų sveikata, neužsukite „tik siuntimo“ arba „dėl visa ko pasitikrinti“. Geriau pabūkite namuose, skirkite laiką vieni kitiems. Nuoširdžiai dėkojame už supratingumą ir bendradarbiavimą! Būkite sveiki!

Plačiau

Svarbi informacija dėl šalyje paskelbto karantino

2020-03-15

Gerbiami pacientai, nuo 2020-03-16 Vyriausybė neeiliniame posėdyje nutarė paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Karantino režimo trukmė – nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val. Pacientų, užsiregistravusių planinei konsultacijai, medikamentų ir medicinos priemonių išrašymui, fizioterapijai ar kitoms medicinos paslaugoms, labai prašome NEVYKTI į JSPC. Atvykus į centrą bus teikiama tik būtinoji pagalba. dėl asmenų, sergančių COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), asmenų, įtariamų, kad serga COVID-19 liga, izoliavimo namuose ar kitoje gyvenamojoje vietoje taisyklių Mūsų gydytojai šias paslaugas teiks nuotoliniu būdu: vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymas, konsultacijos, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimas ir tęsimas, gydytojo-gydytojui konsultacijos, būtinųjų tyrimų paskyrimas, slaugytojo konsultacijos. Centro gydytojai nuotolines paslaugas teiks https://www.jspc.lt/gydytoju-darbo-grafikai/ prie kabineto nurodytais telefono numeriais. Dėl Jūsų, Jūsų artimųjų ir mūsų saugumo ribosime teikiamas paslaugas namuose, išskyrus ambulatorinės slaugos paslaugas namuose. Planiniai skiepai atidedami, pasibaigus karantinui, dėl skiepų plano koregavimo pasikonsultuosite su šeimos gydytoju. Gydytojai odontologai teiks tik būtinosios pagalbos paslaugas. […]

Plačiau
Šrifto dydžio keitimas