NAUJIENOS

Kvietimas pas naujus šeimos gydytojus

2019-11-04

Kviečiame prisirašyti VšĮ Jūrininkų sveikatos priežiūros centre pas naujus šeimos gydytojus. Jūsų sveikata yra pasiruošę rūpintis 30 įstaigoje dirbantys ilgametę patirtį ir aukštą kompetenciją turintys šeimos gydytojai. VšĮ Jūrininkų SPC teikia pirminės ir antrinės asmens ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas (akušerio-ginekologo, echoskopuotojo, reabilitologo ir kt. konsultacijos), vykdant sveikatos stiprinimo, ligų prevencijos, diagnostikos, gydymo, slaugos ir reabilitacijos procesus bei mokymo ir sveikatos ugdymo paslaugas. Atliekami visi profilaktiniai medicininiai patikrinimai.

Plačiau

Gauta kompensuojama vakcina nuo gripo!

2020-09-24

Rekomenduojama pasiskiepyti visiems, tačiau ypač svarbu, kad pasiskiepytų rizikos grupėms priklausantys asmenys: 65 metų ir vyresni asmenys; asmenys sergantis lėtinėmis ligomis; dirbantys sveikatos priežiūros įstaigose; gyvenantys socialinėse globos ir slaugos įstaigose; nėščiosios. Geriausias laikas skiepams – rugsėjo, spalio ir lapkričio mėnesiai. Asmenys, priklausantys rizikos grupėms, gali kreiptis į savo šeimos gydytoją ir pasiskiepyti nemokamai šia vakcina. Už sveikesnį rytojų – šiandien!

Plačiau

Įstaigos darbuotojų laisvalaikis kartu – aplankytas Gelgaudiškio dvaras!

2020-09-21

Šakių rajone įsikūręs dvaras garsėja savo teatralizuotomis ekskursijomis, turtinga ekspozicija bei istorija. Kokybiškas laisvalaikis su kolegomis – tiesus kelias į gerą darbo aplinkos formavimą. Didelis ačiū vidinės komunikacijos specialistei Erikai už suorganizuotą dieną!

Plačiau

2020 m. judumo savaitė Jūrininkų sveikatos priežiūros centre

2020-09-16

Jūrininkų sveikatos priežiūros centras, prisidėdamas prie 2020 m. judumo savaitės, rugsėjo 16 dieną organizavo vidudienio mankštą pacientams ir darbuotojams! Viskas prasidėjo nuo to, kad buvo užsakyta saulėta ir šilta diena. Mankštą pravedė fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojos Elvyra ir Roberta. Ačiū Joms! Dėkojame, kad patikite savo sveikatą mums!

Plačiau

Nauja gydytoja odontologė Kornelija

2020-09-07

Auksinis ruduo startavo nuostabiai – Jūrininkų sveikatos priežiūros centras pasipildė jaunu, perspektyviu specialistu! Džiaugiamės prie kolektyvo prisijungusia gydytoja odontologe Kornelija Kataržyte. Linkime specialistei kylančios karjeros naujame darbe bei nuoširdžiai linkime sėkmės! Registruotis pas gydytoją

Plačiau

Patogus prisirašymas prie Jūrininkų SPC

2020-09-03

Mieli pacientai, Jūsų patogumui nuo šiol į Jūrininkų sveikatos priežiūros centrą galima prisirašyti Smart ID ir iPasas elektroninio parašo technologijomis. Elektroninis parašas – saugus ir patogus būdas internetu patvirtinti savo tapatybę. Prisirašyti prie Jūrininkų SPC Dėkojame, kad patikite savo sveikatą mums!

Plačiau

Informacija apie ekstremalias situacijas

2020-07-24

Mieli pacientai, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento tinklalapyje www.lt72.lt patalpinta aktuali informacija apie ekstremalias situacijas, galimas avarijas ir kaip elgtis jų metu. Kviečiame susipažinti su tinklalapyje talpinamu turiniu. Likime budrūs!

Plačiau

Sutrikimai esveikata.lt sistemoje. Ką turite žinoti?

2020-07-21

Mieli pacientai, Pirmadienio vakarą Vilniuje esančią Registrų centro serverinę užtvindė tuo metu siautusi liūtis. Šiuo metu informacinė sistema esveikata.lt neveikia. „Dėl duomenų centro sutrikimų šiuo metu laikinai yra nepasiekiama dalis registrų bei informacinių sistemų. Operatyviai šaliname problemas ir atsiprašome už nepatogumus“, – socialiniame tinkle pasidalino Registrų centras. Tikimės, kad artimiausiu metu sutrikimai bus pašalinti. Sutrikimų laikotarpiu vaistų receptai bei siuntimai bus išrašomi popieriniame variante. Prašome atsinešti kompensuojamų vaistų knygelę. Informuosime apie tolimesnius pokyčius. Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame, kad patikite savo sveikatą mums.

Plačiau

Profilaktinių patikrinimų paslaugos

2020-06-02

Nuo birželio 2 dienos, Jūrininkų sveikatos priežiūros centre, pradedamos teikti profilaktinių patikrinimų paslaugos. Tačiau, dėl šalyje vis dar galiojančio karantino ir siekiant apsaugoti mūsų pacientus, šios paslaugos bus teikiamos kiek kitaip nei iki šiol: Pacientas, norėdamas atlikti profilaktinį sveikatos patikrinimą, privalės į jį užsiregistruoti iš anksto, telefonu: (8 46) 297 045 Atvykti pacientas turės ne anksčiau, kaip 10 minučių iki paskirto vizito laiko. Su savimi pacientas turės turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Prisirašiusiems kitoje gydymo įstaigoje – privalo pateikti išrašą apie sveikatos būklę iš savo Asmens sveikatos istorijos ( Forma Nr. 027/a), jei jų ESPBI IS formos E025 nėra; darbdavio užpildytą F Nr.048/a (Asmens medicininė knygelė– sveikatos pasas) – dirbantiems; darbdavio užpildytą F Nr.047/a (Privalomo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma) – įsidarbinantiems. Pacientai privalės klausyti registratūros darbuotojų ar bendrosios praktikos slaugytojų nurodymų; Jei po vizito yra ilgesnis nei 5 min. laukimo laikas kitoms paslaugoms gauti, pacientai privalės išeiti iš patalpų ir […]

Plačiau

Atnaujiname teikiamas paslaugas

2020-05-11

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. balandžio 29 d. sprendimu Nr. V-1019 nustatytais reikalavimais Jūrininkų sveikatos priežiūros centras (toliau – JSPC) parengė ambulatorinių paslaugų teikimo planą. Prioritetas ir toliau teikiamas nuotolinėms paslaugoms. Vizitus į JSPC tiesioginei konsultacijai pas save ar reikalingiems laboratoriniams ir diagnostiniams tyrimams skirs šeimos gydytojai, vaikų ligų gydytojai, vidaus ligų gydytojai, chirurgai, akušeriai ginekologai ir su jais dirbančios bendrosios praktikos  slaugytojos/akušerės. Planinės odontologinės paslaugos šiame etape nėra atnaujinamos, teikiama tik būtinoji odontologinė pagalba. Siekdami užtikrinti pacientų ir darbuotojų saugumą bei išvengti koronaviruso infekcijos  plitimo privalome valdyti pacientų srautus. Todėl paslaugų teikimui sudaromi  atskiri konsultacijų grafikai į kuriuos gydytojai registruos paskirtus konsultacijai pacientus nustatytu laiku ir suteiks visą reikiamą informaciją: laiką, kabineto numerį, tyrimų atlikimą, planuojamas konsultacijas pas kitus specialistus. Nustatytos šios priėmimui tiesioginei konsultacijai taisyklės: į paskirtą konsultaciją  atvykti ne anksčiau 10 min. iki nustatyto laiko; priimti […]

Plačiau

Rekomendacijos, kaip rūpintis savo emocine sveikata koronaviruso pandemijos metu

2020-05-07

Sveikatos apsaugos ministerija, rūpindamasi asmenų emocinės ir psichologinės gerovės palaikymu, teikia patarimus, kaip rūpintis savo emocine sveikata koronaviruso (Covid-19) pandemijos metu: Ribokite savo laiką, skiriamą naujienoms apie Covid-19 sužinoti. Naujienas apie Covid-19 tikrinkitės vieną ar du kartus per dieną tuo pačiu metu. Ieškokite informacijos patikimuose šaltiniuose (Pasaulio sveikatos organizacijos, Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės tinklalapiuose bei tinklalapyje www.koronastop.lrv.lt); Priimkite Covid-19 situacijos neapibrėžtumą – gaunama informacija apie pandemiją nebūtinai atsakys į visus Jums kylančius klausimus. Susikurkite dienotvarkę ir stenkitės jos laikytis. Šioje nuorodoje rasite tris veiklos planavimo įrankius: įrankį „kasdienei“ veiklai planuoti, planavimo įrankį, kai jaučiamės liūdni, nuvargę ir nemotyvuoti, bei planavimo įrankį pusiausvyrai ir sveikatai palaikyti: nuoroda Skirkite pakankamai laiko poilsiui ir miegui, darykite pertraukas tarp darbų, sportuokite, valgykite subalansuotą ir sveiką maistą, venkite žalingų įpročių, nepiktnaudžiaukite psichoaktyviosiomis medžiagomis; Nenutraukite Jums paskirto gydymo, jei reikia – konsultuokitės su gydytojais nuotoliniu būdu arba kreipkitės […]

Plačiau
Šrifto dydžio keitimas