NAUJIENOS

Kvietimas pas naujus šeimos gydytojus

2019-11-04

Kviečiame prisirašyti VšĮ Jūrininkų sveikatos priežiūros centre pas naujus šeimos gydytojus. Jūsų sveikata yra pasiruošę rūpintis 30 įstaigoje dirbantys ilgametę patirtį ir aukštą kompetenciją turintys šeimos gydytojai. VšĮ Jūrininkų SPC teikia pirminės ir antrinės asmens ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas (akušerio-ginekologo, echoskopuotojo, reabilitologo ir kt. konsultacijos), vykdant sveikatos stiprinimo, ligų prevencijos, diagnostikos, gydymo, slaugos ir reabilitacijos procesus bei mokymo ir sveikatos ugdymo paslaugas. Atliekami visi profilaktiniai medicininiai patikrinimai.

Plačiau

Jūrininkų sveikatos priežiūros centre jau galite atlikti Covid – 19 (SARS-CoV-2) IgG kiekybinį antikūnų tyrimą

2021-01-20

Tyrimo kaina – 18 Eur. Infekcijos SARS-Cov-2 (Covid – 19) IgG tyrimai gali padėti įvertinti susiformavusį imunitetą, nustatyti išgydytą infekciją, įvertinti viruso plitimą visuomenėje – Klaipėdos miesto bendruomenėje. Tiriamasis mėginys: veninis arba kapiliarinis kraujas. TEIGIAMAS rezultatas parodo, kad SARS-CoV-2 IgG antikūnai yra aptikti ir tiriamasis: Serga arba yra persirgęs Covid-19 infekcija. NEIGIAMAS rezultatas parodo, kad SARS-CoV-2 IgG antikūnai yra neaptikti ir tiriamasis: Nesirgo Covid-19 infekcija; Serga Covid-19 infekcija, tačiau kraujo mėginys paimtas per anksti (dar nėra pakankamo antikūnų kiekio). SARS-CoV-2 (Covid-19) kiekybinį IgG antikūnų tyrimą rekomenduojama naudoti, kai: Reikia įvertinti ir nustatyti tikslų antikūnų kiekį (titrą); Vertinamas įgytas imunitetas ir jo skaitinė vertė; Vertinamas paplitimą populiacijoje (darbovietėje, artimoje aplinkoje, regione, mieste ir kt.) Vertinamas antikūnų kiekis pasveikusių nuo COVID-19 infekcijos donorų plazmoje. SARS-CoV-2 (Covid – 19)  kiekybinis IgG antikūnų tyrimas ypatingai svarbus pradedant vakcinaciją – nustatant imuninę būklę prieš vakcinuojant, kad būtų skiepijami asmenys, kurie dar neturi susiformavusio imuniteto. Registruotis […]

Plačiau

Kviečiame į FMR ( fizinės medicinos ir reabilitacijos ) skyrių, adresu Pievų Tako g. 38, ir palaipsniui pristatome jame teikiamas paslaugas Jums!

2021-01-11

Magnetoterapija slopina uždegimą, mažina patinimą, skausmą, kraujo spaudimą, gerina širdies-kraujagyslių darbą, ramina, skatina pažeistų audinių atsinaujinimą, pagreitina gijimą po traumų ir operacijų.
Skyriuje dirbame su itališku „Asa Easy Bed“ magnetoterapijos aparatu, turinčiu didelę (80 cm skersmens) ir mažesnę rites (30 cm skersmens), apimančias įvairaus dydžio pažeistas kūno sritis. Procedūros trukmė 10-30 min.

Plačiau

Naujųjų trispalvė

2021-01-01

Kaip laisvos Lietuvos ženklas, pirmą kartą Lietuvos trispalvė Gedimino pilies bokšte suplevėsavo 1919 metų sausio 1 d. Tegu tai būna naujos vilties, pradžios ir sėkmės  – Naujų Metų simbolis! Už Sveikesnį rytojų – Šiandien!

Plačiau

Informacija dėl įstaigos darbo laiko švenčių ir nedarbo dienomis

2020-12-22

Informuojame, kad 2020 m. gruodžio 25/26/27 d. ir 2021 m. sausio 2/3 d. VšĮ Jūrininkų sveikatos priežiūros centras teiks šeimos medicinos paslaugas adresu Taikos pr. 46. Darbo laikas: 09:00 – 18:00 Kontaktiniai telefonai: (8-46) 34 19 62, (8-46) 41 61 66 Šeimos medicinos paslaugos bus teikiamos tiesioginio kontakto ir nuotoliniu būdu. Dėl skubios odontologinės pagalbos švenčių ir nedarbo dienomis kreipkitės į VšĮ Klaipėdos miesto poliklinikos budinčio gydytojo tarnybą, adresu Taikos pr. 76, tel. nr. (8-46) 49 67 58   Dėkojame, kad patikite savo sveikatą mums!

Plačiau

Džiaugsmą, gėrį ir laimę vežančios rogės

2020-12-17

Kartais, kartais reikia tiek nedaug, tiesiog atverti savo širdį. Atverti ją tam, kurio nepažįsti ir galbūt niekada nesi matęs. Gera dalintis savo džiaugsmu ir meile, gera dalintis savo mintimis. Šiandieną noriu su jumis pasidalinti viena gražia 2020 metų mintimi, kuri virto realybe. Ir visą tai įvyko Jūrininkų Sveikatos Priežiūros Centro (JSPC) darbuotojų dėka, kurie panoro tarti ačiū už tai, kad tie žmonės yra mūsų dalis. Ir visai nesvarbu, kad galbūt niekada jie vienas kito nematė ir negirdėjo. Svarbu, kad norėjo pasidalinti tuo, ką turi ir prisidėti prie švenčių laukimo. Šis laikotarpis, šie metai yra kitokie, priverčiantys mus dažniau sustoti, pagalvoti ir padėkoti už viską ką mes turime. Nieko nėra geriau už norą pasidalinti su kitu. Ir taip pasakyti jam aš čia ir aš dėkoju tau, kad tu esi. Tad vieną gražią žiemos dieną, JSPC darbuotojai, nutarė paaukoti savo asmenines lėšas, kad dalį savo gerumo, galėtų padovanoti Klaipėdos miestog lobos namų […]

Plačiau

Pasikeitimai dėl mokymų Jūrininkų sveikatos priežiuros centre

2020-12-11

Įvertinus epidemiologinę padėtį šalyje, nuo 2020-12-09 d. Vyriausybė numatė naujų apribojimų švietimo veiklos organizavimo ir vykdymo srityje. Neformalusis suaugusiųjų mokymas bei privalomieji visuomenės sveikatos mokymai vykdomi nuotoliniu būdu arba stabdomi. Dėl detalesnės informacijos skambinti atsakingam asmeniui darbo dienomis nuo 11:00 iki 13:00 val. Kontaktai: Visuomenės sveikatos specialistė Irina,  8-46 469 637  

Plačiau

Kviečiame į fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrių!

2020-12-10

Kviečiame į FMR (fizinės medicinos ir reabilitacijos) skyrių, adresu Pievų Tako g. 38, ir palaipsniui pristatome jame teikiamas paslaugas Jums! Povandeninis masažas – tai gydymo metodas, kai, pacientui esant vandenyje, jo kūnas yra masažuojamas vandens srove. Vandenyje kūnas tampa lengvesnis, pasiekiama savotiška nesvarumo būsena, o tai labiau atpalaiduoja raumenis, ne taip juntamas skausmas. Povandeninis taškinis masažas atliekamas 1–4 atmosferų slėgio vandens čiurkšle, gulint specialioje masažinėje vonioje pripildytoje šilto vandens (apie 38°). Vandens srovės kryptis keičiama prisilaikant bendrų masažo taisyklių. Vandens masažai savo poveikiu neatsilieka nuo paprasto plaukimo baseine. Dažniausiai jie skirti raumenų atpalaidavimui; masažuojančių vandens srovelių energija pasiekia giliausius audinių sluoksnius. Jose ištirpęs oras efektyviai papildo kraują deguonimi. Reguliariai mėgaujantis šiuo malonumu, pagerėja medžiagų apykaita, smegenų veikla ir kraujotaka, iš organizmo greičiau pašalinami šlakai, stiprėja imunitetas. Panardintą kūną vanduo kelia, tokiu būdu judesiai tampa grakštesni ir lengvesni, o tai labu svarbu gydant judėjimo sistemos ligas. Be to, vanduo susilietęs su […]

Plačiau

Elektroninis prisirašymas prie Jūrininkų sveikatos priežiūros centro

2020-12-08

Mieli pacientai,

primename, kad Jūsų patogumui į Jūrininkų sveikatos priežiūros centrą galima prisirašyti Smart ID ir iPasas elektroninio parašo technologijomis.

Elektroninis parašas – saugus ir patogus būdas internetu patvirtinti savo tapatybę.

Plačiau

Nemokami testai hepatito C atveju – tik Jūrininkų sveikatos priežiūros centre!

2020-12-06

2020 m. pirmoji  Nobelio medicinos premija skirta trims mokslininkams virusologams už hepatito C testus. Premijos laureatai – amerikiečiai Harvey J. Alter, Charles M. Rice ir britas Michael Houghton. Pasak kompetentingos Nobelio premijų skyrimo komisijos, dėl minėtų mokslininkų indėlio, šiandien yra atliekami ypač tikslūs kraujo testai hepatito C virusui nustatyti. Tai pasaulyje praktiškai pašalino hepatito ligos plitimą po kraujo perpylimų ir išgelbėjo ne vieną milijoną žmonių. Laureatų darbo pasiekimai taip pat leido sparčiai tobulinti antivirusinius vaistus, skirtus hepatitui C gydyti. Nuo hepatito C skiepų nėra – apsisaugoti galima tik išaiškinus ir išgydžius visus! Šiuo metu vienintelė medicinos įstaiga Vakarų Lietuvoje –  Jūrininkų Sveikatos Priežiūros Centras Klaipėdos mieste,  testuoja savo pacientus dėl hepatito C viruso nemokamai.   Dėkojame, kad patikite savo sveikatą mums!

Plačiau

Gruodžio 3 d. – Tarptautinė neįgaliųjų diena

2020-12-03

Kiekvienų metų gruodžio trečiąją pasaulis mini Tarptautinę neįgaliųjų dieną. Tai proga dar kartą atsigręžkime į negalią turinčius mūsų visuomenės narius, prisiminkime apie jų problemas, paskatinkime aktyvesnę integraciją bei pasidžiaukime jų pasiekimais. Būtent tokios dienos kaip ši priverčia sustoti, įvertinti, susiburti ir drąsiai keisti pasaulį.

Plačiau
Šrifto dydžio keitimas