Klaipėdoje atidarytas naujas vakcinavimo centras

Klaipėdoje atidarytas naujas vakcinavimo centras

2021-05-12

Klaipėdoje trečiadienį, gegužės 12 d., atidarytas naujas vakcinavimo centras. Jis įkurtas LCC tarptautiniame universitete Kretingos g. 36. Naujajame vakcinavimo centre bus skiepijama didžioji dalis klaipėdiečių – čia įrengtos kabinos skiepijimui, erdvi laukimo salė ir kitos reikalingos erdvės. Vakcinavimo centro koordinatorius – Jūrininkų sveikatos priežiūros centras.

„Tikimės, kad klaipėdiečiai bus vis aktyvesni, o naujame vakcinavimo centre bus kur kas lengviau užtikrinti, kad atėję skiepytis žmonės jaustųsi saugiai ir patogiai. Vakcinų yra, vieta, kur skiepytis yra, medikai pasiruošę, tad belieka priimti sprendimą, prisiregistruoti ir ateiti – vardan savęs, savo artimųjų ir visos bendruomenės“, – ragina Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Puikiai įrengta infrastruktūra, didelės, jaukios, funkcionalios ir svarbiausia – saugios erdvės, aikštelė skiepytis atvyksiantiems automobiliais. Visa tai teikia vilties, kad vakcinacijos procesas uostamiestyje įgaus naują mastą ir ženklų pagreitį.

Šiuo metu elektroninėje registravimo sistemoje www.vakcinavimasklaipedoje.lt vakcinavimui kviečiami registruotis  asmenys nuo 45-erių metų, taip pat – lėtinėmis ligomis sergantys gyventojai, kurie nori gauti pirmąją skiepo dozę. Toliau tęsiamas ir prioritetinėms grupėms pagal profesiją priklausančių asmenų vakcinavimas.

Šrifto dydžio keitimas