Jūrininkų sveikatos priežiūros centrui – 20 metų!

Jūrininkų sveikatos priežiūros centrui – 20 metų!

2021-02-05

Sveiki, mielieji,

Dvidešimt metų praėjo nuo tos dienos, kai pradėjo darbą Jūrininkų sveikatos priežiūros centras. Dvidešimt metų dirbam kartu. Kiek istorijų! Kiek nuotykių, kiek patirties! Vos tik įsikūrusi mūsų įstaiga buvo kaip naujagimis, pradedantis pažintį su pasauliu. Daug teko patirti gero ir įveikti daug kliūčių, kol tapome dvidešimtmečiais. Stipriais, tvirtais, žingeidžiais, besididžiuojančiais savimi. Tokie mes šiandien… Mokantys nusišypsot, pasakyti gerą žodį, žinantys, kad einant pirmyn reikės tvirto stuburo, išminties, pasiryžimo, žinių.

Darbe praleidžiame daug laiko. Tai tarsi antra mūsų šeima. Mes džiaugiamės kartu, nors kartais tenka ir pasibarti. Kartais – pakurstyti užgesusį židinį, išsivalyti voratinklius iš pakampių, pakovot už šeimą. Tada pajaučiame vienybę, jos galią. Žinome, kad galime pasitikėti vieni kitais. Didžiuojuosi galėdamas būti šios šeimos nariu, semtis gyvenimiškos patirties. Degančios Jūsų akys, kupinos pasitikėjimo savimi. Žinote, kad einate teisingu keliu. Dėkoju Jums už begalines pastangas, už kantrybę, profesionalumą, žmogiškumą, meilę savo darbui.

Kokie mes būsim rytoj? Tai priklausys tik nuo mūsų visų, nuo mūsų minčių, nuo mūsų noro būti dar geresniais… Dar geresniais žmonėmis.

Sveikinu su nuostabia švente!

Mes ir tik Mes kuriame šią įstaigą. Kokia ji bus ateity – priklausys tik nuo Mūsų!

Gero Mums skrydžio! Būkime sveiki!

Vyr. gydytojas Saulius Dabravalskis
Jūrininkų sveikatos priežiūros centras

Šrifto dydžio keitimas