Miško ambulatorija:
(Kretingos g. 31)
icon-telefonas(8 46) 35 14 00

I odontologijos skyrius:
(Pievų tako g. 38)
icon-telefonas(8 46) 41 09 30
(8 46) 41 09 35

III šeimos gydytojo skyrius:
(Pievų tako g. 38)
icon-telefonas(8 46) 41 00 13
(8 46) 41 00 24

I, II šeimos gydytojo
Odontologijos skyriai:
(Taikos pr. 46)
icon-telefonas(8 46) 34 19 62
(8 46) 34 18 82

icon-registracija

Taikos pr. 46, Klaipėda, Lietuva

GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKAI

Darbo grafikai

GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
(Konsultavimo telefonu laikas) *
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Natalija Karakulova, šeimos gydytoja38-46 3924368.00-12.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 12:00) *
14.00-18.00
(14:00- 15:00; 16:30 – 18:00) *
Gintarė Kasparaitytė, šeimos gydytoja68-46 3924508.00-14.00
(8:00 – 9:00; 10:30 – 14:00) *
14.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
Ramunė Rinkevičienė, šeimos gydytoja198-46 3925208.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
14.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
Irina Kuzmauskienė, vidaus ligų gydytoja268-46 3925298.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
14.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
Dalė Zumbrickienė, šeimos gydytoja278-46 3925318.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
14.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
Sonata Vengalienė, šeimos gydytoja318-46 3925508.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
12.00-18.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 18:00) *
Liudmila Mirgorodskaja, šeimos gydytoja328-46 3925518.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
14.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
Indiana Petrauskienė, šeimos gydytoja428-46 3925608.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
14.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
Inutė Kičaitė, šeimos gydyoja458-46 3925728.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
14.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
Fausta Andrijauskienė, šeimos gydytoja468-46 3925848.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
14.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
Ernesta Statkuvienė, šeimos gydytoja498-46 3925868.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
14.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
Beatričė Pargaliauskytė, šeimos gydytoja508-46 39255208.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
14.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882

GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
(Konsultavimo telefonu laikas) *
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Gediminas Dragūnas, šeimos gydytojas68-46 39245014.00-17.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 17:00) *
8.00-11.00
(8:00 – 9:00; 10:30 – 11:00) *
Rasa Venckuvienė, šeimos gydytojas138-46 392509Ilgalaikėse atostogose, aptarnauja šeimos gydytoja V. Morkuvienė
Agnė Stankevičiūtė, šeimos gydytoja138-46 39250914.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
8.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
Eglė Blekaitytė, šeimos gydytoja168-46 392519Pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais 10.00-15.00. Trečiadieniais 14.00-19.00.
(11:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
Liuda Paulikienė, šeimos gydytoja198-46 39252014.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
8.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
Vilma Morkuvienė, šeimos gydytoja268-46 39252914.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
8.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
Julija Sviridenko, šeimos gydytoja278-46 39253114.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
8.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
Dalia Šalkauskienė, vedėja – šeimos gydytoja298-46 34556714.00-16.00
(14:00 – 16:00) *
8.00-10.00
(8:00  – 10:00) *
Tatjana Glušenkova, šeimos gydytoja328-46 39255114.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
8.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
Regina Jurgilienė, šeimos gydytoja458-46 39257214.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
8.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
Zita Rimkienė, šeimos gydytoja468-46 39258414.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
8.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
Laimutė Liutkevičienė, šeimos gydytoja498-46 39258614.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
8.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
Nijolė Žymantaitė, šeimos gydytoja508-46 39255214.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
8.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882.

 

GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
(Konsultavimo telefonu laikas) *
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Valentina Sarmina, vaikų ligų gydytoja309(8 46) 410 02414.00-18.00
(14:00 – 15:00) *
8.00-12.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 12:00) *
Tatjana Miliajeva, vaikų ligų gydytoja309(8 46) 410 0248.00-12.00
(8.00 – 9.00; 11:00 – 12:00) *
14.00-18.00
(14:00 – 15.00) *
Anatolijus Polskij, šeimos gydytojas310(8 46) 410 0248.00-12.00
(8:00 – 9:00; 10:00 – 11:45) *
14.00-18.00
(14:00 – 15:00; 16:00 – 17:45) *
Pirmadieniais
trečiadieniais,
penktadieniais
Antradieniais,
ketvirtadieniais
Lida Juodviršienė, vidaus ligų gydytoja310(8 46) 410 024Trečiadieniais
16.00–18.00
Rita Glebavičiūtė, vaikų ligų gydytoja312(8 46) 410 02415.00-17.00
(15:00 – 18:45) *
11.00-13.00
( 11:30 – 13:00) *
Vida Abunevičienė, šeimos gydytoja312(8 46) 410 0248.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:30 – 13:45) *
14.00-20.00
(16:30 – 18:45) *
Liudmila Danišurko, šeimos gydytoja313(8 46) 410 02414.00-20.00
(16:30 – 18:45) *
8.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:30 – 13:45) *
Česlovas Vasiliauskas, šeimos gydytojas313(8 46) 410 0248.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:30 – 13:45) *
14.00-20.00
(16:30 – 18:45) *

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu (8 46) 41 00 13.

GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Pirmadieniais
trečiadieniais,
penktadieniais
Antradieniais,
ketvirtadieniais
Aleksandras Agafonovas, šeimos gydytojas114.00-20.00II – 8.30-14.00
IV – 10.30-16.30
GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Ilona Kazlauskienė, vaikų ligų gydytoja38-46 39243615.00-18.00
(15:00 – 18:00) *
9.00-13.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 13:00) *

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882

GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Laima Marija Brazaitienė, gydytoja chirurgė19a(8 46) 392 4988.00-13.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 13:00) *
14.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
Vitalija Jankauskaitė, gydytoja chirurgė19a(8 46) 392 498Pirmadieniais,
Penktadieniais
14.00-20.00
Pirmadieniais,
Penktadieniais
8.00-14.00
Vitalija Jankauskaitė, gydytoja chirurgė307(8 46) 410 930Trečiadieniais
14.00-20.00
Trečiadieniais
8.00-14.00
Vaidotas Turskis, gydytojas chirurgas19a(8 46) 392 498Informacijos teirautis telefonu 

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882.

GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Liudmila Mirgorodskaja, gydytoja echoskopuotoja3410.00-12.00
Birutė Franckevičienė, gydytoja echoskopuotoja34Informacija telefonu
Kasparas Gylys, gydytojas echoskopuotojas10Informacija telefonu
Tatjana Jocienė, gydytoja endokrinologė34Informacija telefonu
GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Ieva Šopagienė, gydytoja akušerė ginekologė9Teirautis telefonu
(8 46) 341 962
Teirautis telefonu
(8 46) 341 962
Ieva Šopagienė, gydytoja akušerė ginekologė107

(Pievų tako g. 38)

(karantino metu konsultacijos neteikiamos)

Trečiadieniais
Informacijos teirautis telefonu
(8 46) 410 024
Virginija Grušienė, gydytoja akušerė ginekologė514.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
8.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
Jūratė Jazbutienė, gydytoja akušerė ginekologė58.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *
14.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
Marina Chadarceva, gydytoja akušerė ginekologė914.00-20.00
(14:00 – 15:00; 16:30 – 19:00) *
8.00-14.00
(8:00 – 9:00; 11:00 – 14:00) *

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882.

GydytojasKab. Nr.Telefono nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Sigita Vaškelaitienė, gydytoja odontologė48-46 3929388.00-14.00

(13:15 – 13:30) *

14.00-20.00

(19:15 – 19:30) *

Danguolė Pabrinkienė, gydytoja odontologė48-46 39293814.00-20.00

(19:15 – 19:30) *

8.00-14.00

(13:15 – 13:30) *

Tomas Jurkus, gydytojas odontologas158-46 39293914.00-20.00

(19:00 – 19:15) *

8.00-14.00

(12:45 – 13:00) *

Janina Balčiauskienė, gydytoja odontologė158-46 3929398.00-14.00

(12:45 – 13:00) *

14.00-20.00

(19:00 – 19:15) *

Alfreda Oleinikienė, gydytoja odontologė228-46 4161498.00-14.00

(11:45 – 12:00) *

14.00-20.00

(19:15 – 19:30) *

Teresa Solskaja, gydytoja odontologė228-46 41614914.00-20.00

(19:15 – 19:30) *

Petras Šalčius, gydytojas odontologas228-46 4161498.00-12.00

(11:45 – 12:00) *

Henrikas Galinauskas, gydytojas odontologas538-46 34275214.00-20.00

(18:15 – 18:30) *

8.00-14.00

(12:30 – 12:45) *

Aurelijus Aleksiejūnas, gydytojas odontologas538-46 3427528.00-13.00

(12:30 – 12:45) *

Valda Biržienė, gydytoja odontologė548-46 4161878.00-14.00

(13:15 – 13:30) *

14.00-20.00

(19:15 – 19:30) *

Kristina Masiulienė, gydytoja odontologė548-46 41618714.00-20.00

(19:15 – 19:30) *

8.00-14.00

(13:15 – 13:30) *

Vilma Areškevičienė, burnos higienistė218-46 39295514.00-20.00

(19:00 – 19:15) *

8.00-14.00

(12:45 – 13:00) *

Nijolė Meškauskaitė – Michailovė, burnos higienistė218-46 3929558.00-14.00

(12:45 – 13:00) *

14.00-20.00

(19:00 – 19:15) *

Margarita Narvilienė, burnos higienistė538-46 34275214.00-19.00

išskyrus penktadienius

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu (8 46) 41 00 13.

 

 

Gydytojas

Kab. Nr.Telefono nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
(Konsultavimo telefonu laikas) *
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Adomas Sabulis, gydytojas odontologas1068-46 297052Pirmadieniais, antradieniais
8.00-19.00
(8:00 – 9:00; 17:00 – 18:00) *
Jūratė Totoraitytė, gydytoja odontologė2068-46 2970818.00-16.00
(8:00 – 9:00) *
Lina Karbauskaitė, gydytoja odontologė2068-46 2970818.00-14.00
(8:00 – 9:00) *
Evelina Narutavičiūtė, burnos higienistė2068-46 29708114.00-20.008.00-14.00
(8:00 – 9:00) *
Airidė Gelžinienė, burnos higienistė2068-46 2970818.00-14.00
(8:00 – 9:00) *
14.00-20.00
Daiva Bačinskaitė, gydytoja odontologė2078-46 29708314.00-20.00
(14:00 – 15:00) *
8.00-14.00
(12:00 – 13:00) *
Neringa Švickutė, gydytoja odontologė2078-46 2970838.00-14.00
(12:00 – 13:00) *
14.00-20.00
(14:00 – 15:00) *
Angelija Dambrauskaitė, gydytoja periodontologė2098-46 2970858.00-14.00
(12:00 – 13:00) *
14.00-20.00
(14:00 – 15:00) *
Sigutė Ilgauskienė, gydytoja periodontologė2098-46 2970858.00-14.00
(12:00 – 13:00) *
Ala Butylova, gydytoja vaikų odontologė2148-46 2970968.00-14.00
(12:00 – 13:00) *
14.00-20.00
(14:00 – 15:00) *
Gražina Macnorienė, gydytoja odontologė2148-46 2970968.00-14.00
(12:00 – 13:00) *
Saulė Sabulienė, gydytoja odontologė ortopedė4028-46 47044214.00-20.008.00-14.00
(12:00 – 13:00) *
Pirmadieniais visada dirba (ar porinė ar neporinė diena ) po pietų , penktadieniais visada iš ryto
Paulė Baltrušaitytė, gydytoja odontologė4028-46 470442Pirmadieniais, antradieniais 8.00-19.00
(12:00 – 13:00) *
Danguolė Masaitienė, gydytoja odontologė ortopedė4168-46 4109408.00-14.00 pirmadieniais nedirba
(8:00 – 14:00) *
14.00-20.00 pirmadieniais nedirba
(14:00 – 20:00) *
Haroldas Ivaškevičius, gydytojas odontologas ortopedas4168-46 41094014.00-20.00
(14:00 – 20:00) *
Justas Paulauskas, gydytojas odontologas4168-46 41094016.00-20.00
(16:00 – 20:00) *
8.00-12.00
(8:00 – 12:00) *

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 410930 arba 8-46 410024

Fizinės medicinos ir reabilitacijos darbo laiką sužinoti galite registratūroje adresu Taikos pr. 46.

GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Aldona Grigalauskienė, šeimos gydytoja39a8:00 – 11:30. Nelyginėmis menėsio savaitėmis dirba antradieniais ir ketvirtadieniais.
Lyginėmis mėnesio savaitėmis dirba pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais.
Bronislovas Gylys, darbo medicinos gydytojas39aPirmadieniais 8:00 – 16:00
Antradieniais – Ketvirtadieniais 8:00 – 15:30
Lida Juodviršienė, Vidaus ligų ir darbo medicinos gydytoja47Pirmadieniais 8:00 – 16:00
Antradieniais – Ketvirtadieniais 8:00 – 15:30

Laukimo eilės ir atostogų grafikai

2020 m. birželio mėn. atostogaujančių gydytojų sąrašas

Vardas, pavardėPareigosAtostogų pradžiaAtostogų pabaiga (įskaitytinai)
Beatričė PargaliauskytėŠeimos gydytoja2020-06-152020-06-26
Gintarė KasparaitytėŠeimos gydytoja2020-06-152020-07-10
Marija BrazaitienėGydytoja chirurgė2020-06-222020-07-24
Ilona KazlauskienėVaikų ligų gydytoja2020-06-222020-07-17
Inutė KičaitėŠeimos gydytoja2020-06-252020-07-24
Rita GlebavičiūtėVaikų ligų gydytoja2020-06-012020-06-05
Valentina SarminaVaikų ligų gydytoja2020-06-152020-06-26
Aleksandras AgafonovasŠeimos gydytojas2020-06-152020-06-23
Liudmila DaniŠurkoŠeimos gydytoja2020-06-222020-07-10
Tatjana MiliajevaVaikų ligų gydytoja2020-06-292020-07-10
Kristina MasiulienėGydytoja odontologė2020-06-012020-06-05
Valda BiržienėGydytoja odontologė2020-06-012020-06-12
Danguolė PabrinkienėGydytoja odontologė2020-06-222020-07-13
Jūratė TotoraitytėGydytoja odontologė2020-06-082020-06-19
Angelija DambrauskaitėPeriodontologė2020-06-222020-06-26
Paulė BaltruŠaitytėGydytoja odontologė2020-06-222020-06-23
Adomas SabulisGydytojas odontologas2020-06-222020-06-23
Vaidotas TurskisGydytojas chirurgas2020-06-022020-06-30
Birutė FranckevičienėGydytoja echoskopuotoja2020-06-012020-06-30

Informacija gyventojams apie įstaigos laukimo eiles pas gydytojus teikiama Klaipėdos teritorinės ligonių kasos interneto svetainėje adresu:
www.klaipedostlk.lt/e235

Šrifto dydžio keitimas