Miško ambulatorija:
(Kretingos g. 31)
icon-telefonas(8 46) 35 14 00

I odontologijos skyrius:
(Pievų tako g. 38)
icon-telefonas(8 46) 41 09 30
(8 46) 41 09 35

III šeimos gydytojo skyrius:
(Pievų tako g. 38)
icon-telefonas(8 46) 41 00 13
(8 46) 41 00 24

I, II šeimos gydytojo
Odontologijos skyriai:
(Taikos pr. 46)
icon-telefonas(8 46) 34 19 62
(8 46) 34 18 82

icon-registracija

Taikos pr. 46, Klaipėda, Lietuva

GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKAI

Darbo grafikai

GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
(Konsultavimo telefonu laikas) *
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Natalija Karakulova, šeimos gydytoja38-46 3924368.00-12.00
(11.00-12.00) *
14.00-18.00
(17.00-18.00) *
Gintarė Kasparaitytė, šeimos gydytoja68-46 3924508.00-14.00
(12.00-13.00) *
14.00-20.00
(18.00-19.00) *
Beatričė Pargaliauskytė, šeimos gydytoja168-463925198.00-11.00
(10.00–11.00) *
15.00-18.00
(17.00–18.00) *
Mykolas Vytautas Poška, šeimos gydytojas
(laikinai pavaduoja gyd. Beatričė Pargaliauskytė)
198-46 39252012.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-17.00
(15.30–16.30) *
Ramunė Rinkevičienė, šeimos gydytoja198-46 3925208.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Irina Kuzmauskienė, vidaus ligų gydytoja268-46 3925298.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Dalė Zumbrickienė, šeimos gydytoja278-46 3925318.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Lolita Rapolienė, vedėja – šeimos gydytoja298-46 3455678.00-10.00
(8.00–10.00) *
14.00-16.00
(14.00–16.00) *
Sonata Vengalienė, šeimos gydytoja318-46 3925508.00-14.00
(12.30–13.30) *
12.00-18.00
(17.00–18.00) *
Liudmila Mirgorodskaja, šeimos gydytoja328-46 3925518.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Indiana Petrauskienė, šeimos gydytoja428-46 3925608.00-14.00
(12.00–13.00) *
14.00-20.00
(17.00–18.00) *
Inutė Kičaitė, šeimos gydyoja458-46 3925728.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Fausta Andrijauskienė, šeimos gydytoja468-46 3925848.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Ernesta Statkuvienė, šeimos gydytoja498-46 3925868.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(12.30–13.30) *
Adelija Baranauskienė, šeimos gydytoja508-46 3925528.00-11.00
(8.00–9.00) *
14.00-17.00
(16.00–17.00) *

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882

GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
(Konsultavimo telefonu laikas) *
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Gediminas Dragūnas, šeimos gydytojas68-46 39245014.00-19.00
(18.00-19.00) *
8.00-13.00
(12.00-13.00)*
Rasa Venckuvienė, šeimos gydytojas138-46 39250912.00-18.00
(17.00–18.00)*
Ilgalaikėse atostogose, aptarnauja šeimos gydytoja A.Stankevičiūtė
Agnė Stankevičiūtė, šeimos gydytoja138-46 39251914.00-20.00
(17.00-18.00) *
8.00-14.00
(10.00-11.00)*
Liuda Paulikienė, šeimos gydytoja198-46 39252014.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Aušra Venckūnienė, vidaus ligų gydytoja268-46 39252914.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Sviridenko Julija, šeimos gydytoja278-46 39253114.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Dalia Šalkauskienė, vedėja – šeimos gydytoja298-46 34556714.00-16.00
(14.00–16.00)*
8.00-10.00
(8.00–10.00)*
Tatjana Glušenkova, šeimos gydytoja328-46 39255114.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Regina Jurgilienė, šeimos gydytoja458-46 39257214.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Rimkienė Zita, šeimos gydytoja468-46 39258414.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Laimutė Liutkevičienė, šeimos gydytoja498-46 39258614.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Nijolė Žymantaitė, šeimos gydytoja508-46 39255214.00-20.00
(16.00–17.00)*
8.00-14.00
(8.00–9.00)*

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882.

GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
(Konsultavimo telefonu laikas) *
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Vida Abunevičienė, šeimos gydytoja3128-46 4100258.00-14.00
(12.00-13.00) *
14.00-20.00
(16.00-17.00) *
Liudmila Danišurko, šeimos gydytoja3138-46 41003514.00-20.00
(17.00–18.00)*
8.00-14.00
(12.00–13.00)*
Česlovas Vasiliauskas, šeimos gydytojas3138-46 4100358.00-14.00
(12.00-13.00) *
14.00-20.00
(17.00-18.00) *
Valentina Sarmina, vaikų ligų gydytoja3098-46 41003614.00-18.00
(16.00-17.00) *
8.00-12.00
(9.00-10.00) *
Rita Glebavičiūtė, vaikų ligų gydytoja3128-46 41002515.00-17.00
(16.00-17.00) *
11.00-13.00
(12.00-13.00) *
Tatjana Miliajeva, vaikų ligų gydytoja3098-46 4100368.00-12.00
(9.00-10.00) *
14.00-18.00
(16.00-17.00) *
Pirmadieniais
trečiadieniais,
penktadieniais
Antradieniais,
ketvirtadieniais
Anatolijus Polskij, šeimos gydytojas3108-46 4100088.00-12.00
(11.00–11.30) *
14.00-18.00
(17.00-17.30) *

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu (8 46) 41 00 13.

GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Pirmadieniais
trečiadieniais,
penktadieniais
Antradieniais,
ketvirtadieniais
Aleksandras Agafonovas, šeimos gydytojas114.00-20.00II – 8.30-14.00
IV – 10.30-16.30
GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Ilona Kazlauskienė, vaikų ligų gydytoja38-46 39243615.00-18.00
(17.00-18.00)*
9.00-13.00
(11.00-12.00)*

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882

GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Laima Marija Brazaitienė, gydytoja chirurgė19a8-46 3924988.00-13.00
(12.00–13.00) *
14.00-20.00
(17.00-18.00) *
Vitalija Jankauskaitė, gydytoja chirurgė19a8-46 392498Pirmadieniais,
Trečiadieniais,
Penktadieniais
14.00-20.00
Pirmadieniais,
Trečiadieniais,
Penktadieniais
8.00-14.00
Vaidotas Turskis, gydytojas chirurgas19a8-46 392498Informacija telefonu

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882.

GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Liudmila Mirgorodskaja, gydytoja echoskopuotoja3410.00-12.00
Birutė Franckevičienė, gydytoja echoskopuotoja34Informacija telefonu
Lolita Rapolienė, gydytoja echoskopuotoja34Informacija telefonu
Tatjana Jocienė, gydytoja endokrinologė34Informacija telefonu
GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Ieva Šopagienė, gydytoja akušerė ginekologė9Teirautis telefonu
(8 46) 341 962
Teirautis telefonu
(8 46) 341 962
Virginija Grušienė, gydytoja akušerė ginekologė514.00-20.00
(18:30 – 19:00)*
8.00-14.00
(8:00 – 8:30)*
Jūratė Jazbutienė, gydytoja akušerė ginekologė58.00-14.00
(8:00 – 8:30)*
14.00-20.00
(18:30 – 19:00)*
Marina Chadarceva, gydytoja akušerė ginekologė914.00-20.00
(18:00 – 19:00)*
8.00-14.00
(12:00 – 13:00)*
Vida Butkienė, gydytoja akušerė ginekologė9išskyrus penktadienį
10.00-12.00
išskyrus
penktadienį
15.00-17.00

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882.

GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Jūratė Totoraitytė, gydytoja odontologė1068.00-14.00
Eugenija Urbonienė, gydytoja odontologė20514.00-20.008.00-14.00
Lina Karbauskaitė, gydytoja odontologė2068.00-14.00
Aldona Venckienė, gydytoja odontologė2068.00-14.0014.00-20.00
Daiva Bačinskaitė, gydytoja odontologė20714.00-20.008.00-14.00
Zina Samuitienė, gydytoja odontologė2078.00-14.0014.00-20.00
Ala Butylova, gydytoja odontologė2148.00-14.0014.00-20.00
Gražina Macnorienė, gydytoja odontologė2148.00-14.00
Saulė Sabulienė, gydytoja odontologė ortopedė40214.00-20.008.00-14.00
Pirmadieniais visada dirba (ar porinė ar neporinė diena ) po pietų , penktadieniais visada iš ryto
Aldona Stančaitienė, gydytoja odontologė ortopedė4168.00-14.00
Danguolė Masaitienė, gydytoja odontologė ortopedė4168.00-14.00
pirmadieniais nedirba
14.00-20.00
pirmadieniais nedirba
Jūratė Totoraitytė, gydytoja odontologė ortopedė4168.00-14.00
Haroldas Ivaškevičius, gydytojas odontologas ortopedas41614.00-20.00
Justas Paulauskas, gydytojas odontologas ortopedas41616.00-20.008.00-12.00
Angelija Dambrauskaitė, gydytoja periodontologė2098.00-14.0014.00-20.00
Sigutė Ilgauskienė, gydytoja periodontologė2098.00-14.00
Airidė Gelžinienė, burnos higienistė2068.00-14.0014.00-20.00
Evelina Narutavičiūtė, burnos higienistė20614.00-20.008.00-14.00
GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Sigita Vaškelaitienė, gydytoja odontologė48.00-14.0014.00-20.00
Danguolė Pabrinkienė, gydytoja odontologė414.00-20.008.00-14.00
Tomas Jurkus, gydytojas odontologas1514.00-20.008.00-14.00
Janina Balčiauskienė, gydytoja odontologė158.00-14.0014.00-20.00
Alfreda Oleinikienė, gydytoja odontologė228.00-14.0014.00-20.00
Teresa Solskaja, gydytoja odontologė2214.00-20.00
Petras Šalčius, gydytojas odontologas228.00-12.00
Henrikas Galinauskas, gydytojas odontologas5314.00-20.008.00-14.00
Aurelijus Aleksiejūnas, gydytojas odontologas538.00-13.00
Valda Biržienė, gydytoja odontologė548.00-14.0014.00-20.00
Kristina Masiulienė, gydytoja odontologė5414.00-20.008.00-14.00
Kristina Žakelienė, gydytoja odontologė
(atostogose)
Vilma Areškevičienė, burnos higienistė2114.00-20.008.00-14.00
Nijolė Meškauskaitė – Michailovė, burnos higienistė218.00-14.0014.00-20.00
Margarita Narvilienė, burnos higienistė5314.00-19.00
išskyrus penktadienius

Fizinės medicinos ir reabilitacijos darbo laiką sužinoti galite registratūroje adresu Taikos pr. 46.

GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Mykolas Vytautas Poška, šeimos gydytojas39a8:00 – 11:30
Aldona rigalauskienė, šeimos gydytoja39a8:00 – 11:30. Nelyginėmis menėsio savaitėmis dirba antradieniais ir ketvirtadieniais.
Lyginėmis mėnesio savaitėmis dirba pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais.
Bronislovas Gylys, darbo medicinos gydytojas39aPirmadieniais 8:00 – 16:00
Antradieniais – Ketvirtadieniais 8:00 – 15:30
Lida Juodviršienė, Vidaus ligų ir darbo medicinos gydytoja39aPirmadieniais 8:00 – 16:00
Antradieniais – Ketvirtadieniais 8:00 – 15:30
Adelija Baranauskienė, šeimos gydytoja39a8:00 – 12:00. Nelyginėmis mėnesio savaitėmis dirba antradieniais ir ketvirtadieniais.
Lyginėmis mėnesio savaitėmis dirba pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais.

Laukimo eilės ir atostogų grafikai

2019 m. rugsėjo mėn. atostogaujančių gydytojų sąrašas

Vardas, pavardėPareigosAtostogų pradžiaAtostogų pabaiga (įskaitytinai)
Rugsėjo mėn.
Rita GlebavičiūtėVaikų ligų gydytoja2019-08-262019-09-06
Anatolijus PolskijVedėjas – šeimos gydytojas2019-08-302019-09-20
Beatričė PargaliauskytėŠeimos gydytoja2019-09-022019-09-13
Inutė KičaitėŠeimos gydytoja2019-09-092019-09-20
Rasa VenckuvienėŠeimos gydytoja2019-09-022019-09-05
Agnė StankevičiūtėŠeimos gydytoja2019-09-022019-09-13
Zita RimkienėŠeimos gydytoja2019-09-022019-09-27
Nijolė ŽymantaitėŠeimos gydytoja2019-09-022019-09-13
Gediminas DragūnasŠeimos gydytoja2019-09-092019-09-30
Liuda PaulikienėŠeimos gydytoja2019-09-162019-09-27
Aušra VenckūnienėVidaus ligų gydytoja2019-09-162019-09-27
Laimutė LiutkevičienėŠeimos gydytoja2019-09-232019-09-27
Vaidotas TurskisGydytojas chirurgas2019-09-232019-10-09
Valentina SarminaVaikų ligų gydytoja2019-09-162019-09-27
Tatjana MiliajevaVaikų ligų gydytoja2019-09-302019-10-11
Virginija GrušienėGyd. akušerė – ginekologė2019-09-092019-09-20
Odontologai
Alfreda OleinikienėBP gydytoja odontologė2019-08-262019-09-23
Margarita NarvilienėBurnos higienistė2019-08-192019-09-11
Kristina Masiulienėgydytoja odontologė2019-09-232019-10-01
Eugenija UrbonienėGydytoja odontologė2019-09-042019-09-10
Eugenija UrbonienėGydytoja odontologė2019-09-232019-10-28
Lina KarbauskaitėGydytoja odontologė2019-09-092019-09-13
Danguolė Marija MasaitienėOdontologė ortopedė2019-09-172019-09-20
Paslaugos pavadinimas Gydytojų skaičius Laukimo eilė kalendorinėmis dienomis
Akušerio ginekologo00-14
Akušerio ginekologo415-30
Akušerio ginekologo031 ir daugiau
Echoskopuotojo00-14
Echoskopuotojo315-30
Echoskopuotojo031 ir daugiau
Endokrinologo10-14
Endokrinologo015-30
Endokrinologo031 ir daugiau
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo10-14
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo015-30
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo031 ir daugiau
Gydytojo akušerio-ginekologo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)00-7
Gydytojo akušerio-ginekologo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)08-14
Gydytojo akušerio-ginekologo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)415 ir daugiau
Gydytojo chirurgo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)20-7
Gydytojo chirurgo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)08-14
Gydytojo chirurgo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)115 ir daugiau
Gydytojo odontologo60-7
Gydytojo odontologo28-14
Gydytojo odontologo1315 ir daugiau
Ortopedo odontologo30-14
Ortopedo odontologo015-30
Ortopedo odontologo031 ir daugiau
Periodontologo10-14
Periodontologo015-30
Periodontologo031 ir daugiau
Šeimos gydytojo240-7
Šeimos gydytojo38-14
Šeimos gydytojo115 ir daugiau
Vaikų ligų gydytojo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)30-7
Vaikų ligų gydytojo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)08-14
Vaikų ligų gydytojo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)115 ir daugiau
Vidaus ligų gydytojo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)10-7
Vidaus ligų gydytojo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)08-14
Vidaus ligų gydytojo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)115 ir daugiau
Šrifto dydžio keitimas