Miško ambulatorija:
(Kretingos g. 31)
icon-telefonas(8 46) 35 14 00

I odontologijos skyrius:
(Pievų tako g. 38)
icon-telefonas(8 46) 41 09 30
(8 46) 41 09 35

III šeimos gydytojo skyrius:
(Pievų tako g. 38)
icon-telefonas(8 46) 41 00 13
(8 46) 41 00 24

I, II šeimos gydytojo
Odontologijos skyriai:
(Taikos pr. 46)
icon-telefonas(8 46) 34 19 62
(8 46) 34 18 82

icon-registracija

Taikos pr. 46, Klaipėda, Lietuva

GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKAI

Darbo grafikai

GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
(Konsultavimo telefonu laikas) *
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Natalija Karakulova, šeimos gydytoja38-46 3924368.00-12.00
(11.00-12.00) *
14.00-18.00
(17.00-18.00) *
Gintarė Kasparaitytė, šeimos gydytoja68-46 3924508.00-14.00
(12.00-13.00) *
14.00-20.00
(18.00-19.00) *
Beatričė Pargaliauskytė, šeimos gydytoja168-463925198.00-11.00
(10.00–11.00) *
15.00-18.00
(17.00–18.00) *
Mykolas Vytautas Poška, šeimos gydytojas
(laikinai pavaduoja gyd. Beatričė Pargaliauskytė)
198-46 39252012.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-17.00
(15.30–16.30) *
Ramunė Rinkevičienė, šeimos gydytoja198-46 3925208.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Irina Kuzmauskienė, vidaus ligų gydytoja268-46 3925298.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Dalė Zumbrickienė, šeimos gydytoja278-46 3925318.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Lolita Rapolienė, vedėja – šeimos gydytoja298-46 3455678.00-10.00
(8.00–10.00) *
14.00-16.00
(14.00–16.00) *
Sonata Vengalienė, šeimos gydytoja318-46 3925508.00-14.00
(12.30–13.30) *
12.00-18.00
(17.00–18.00) *
Liudmila Mirgorodskaja, šeimos gydytoja328-46 3925518.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Indiana Petrauskienė, šeimos gydytoja428-46 3925608.00-14.00
(12.00–13.00) *
14.00-20.00
(17.00–18.00) *
Inutė Kičaitė, šeimos gydyoja458-46 3925728.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Fausta Andrijauskienė, šeimos gydytoja468-46 3925848.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Ernesta Statkuvienė, šeimos gydytoja498-46 3925868.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(12.30–13.30) *
Adelija Baranauskienė, šeimos gydytoja508-46 3925528.00-11.00
(8.00–9.00) *
14.00-17.00
(16.00–17.00) *

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882

GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
(Konsultavimo telefonu laikas) *
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Gediminas Dragūnas, šeimos gydytojas68-46 39245014.00-19.00
(18.00-19.00) *
8.00-13.00
(12.00-13.00)*
Rasa Venckuvienė, šeimos gydytojas138-46 39250912.00-18.00
(17.00–18.00)*
Ilgalaikėse atostogose, aptarnauja šeimos gydytoja A.Stankevičiūtė
Agnė Stankevičiūtė, šeimos gydytoja138-46 39250914.00-20.00
(17.00-18.00) *
8.00-14.00
(13.00-14.00)*
Liuda Paulikienė, šeimos gydytoja198-46 39252014.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Aušra Venckūnienė, vidaus ligų gydytoja268-46 39252914.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Sviridenko Julija, šeimos gydytoja278-46 39253114.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Dalia Šalkauskienė, vedėja – šeimos gydytoja298-46 34556714.00-16.00
(14.00–16.00)*
8.00-10.00
(8.00–10.00)*
Tatjana Glušenkova, šeimos gydytoja328-46 39255114.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Regina Jurgilienė, šeimos gydytoja458-46 39257214.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Rimkienė Zita, šeimos gydytoja468-46 39258414.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Laimutė Liutkevičienė, šeimos gydytoja498-46 39258614.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Nijolė Žymantaitė, šeimos gydytoja508-46 39255214.00-20.00
(16.00–17.00)*
8.00-14.00
(8.00–9.00)*

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882.

GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
(Konsultavimo telefonu laikas) *
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Vida Abunevičienė, šeimos gydytoja3128-46 4100258.00-14.00
(12.00-13.00) *
14.00-20.00
(16.00-17.00) *
Liudmila Danišurko, šeimos gydytoja3138-46 41003514.00-20.00
(17.00–18.00)*
8.00-14.00
(12.00–13.00)*
Česlovas Vasiliauskas, šeimos gydytojas3138-46 4100358.00-14.00
(12.00-13.00) *
14.00-20.00
(17.00-18.00) *
Valentina Sarmina, vaikų ligų gydytoja3098-46 41003614.00-18.00
(16.00-17.00) *
8.00-12.00
(9.00-10.00) *
Rita Glebavičiūtė, vaikų ligų gydytoja3128-46 41002515.00-17.00
(16.00-17.00) *
11.00-13.00
(12.00-13.00) *
Tatjana Miliajeva, vaikų ligų gydytoja3098-46 4100368.00-12.00
(9.00-10.00) *
14.00-18.00
(16.00-17.00) *
Pirmadieniais
trečiadieniais,
penktadieniais
Antradieniais,
ketvirtadieniais
Anatolijus Polskij, šeimos gydytojas3108-46 4100088.00-12.00
(11.00–11.30) *
14.00-18.00
(17.00-17.30) *

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu (8 46) 41 00 13.

GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Pirmadieniais
trečiadieniais,
penktadieniais
Antradieniais,
ketvirtadieniais
Aleksandras Agafonovas, šeimos gydytojas114.00-20.00II – 8.30-14.00
IV – 10.30-16.30
GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Ilona Kazlauskienė, vaikų ligų gydytoja38-46 39243615.00-18.00
(17.00-18.00)*
9.00-13.00
(11.00-12.00)*

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882

GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Laima Marija Brazaitienė, gydytoja chirurgė19a8-46 3924988.00-13.00
(12.00–13.00) *
14.00-20.00
(17.00-18.00) *
Vitalija Jankauskaitė, gydytoja chirurgė19a8-46 392498Pirmadieniais,
Trečiadieniais,
Penktadieniais
14.00-20.00
Pirmadieniais,
Trečiadieniais,
Penktadieniais
8.00-14.00
Vaidotas Turskis, gydytojas chirurgas19a8-46 392498Informacija telefonu

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882.

GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Liudmila Mirgorodskaja, gydytoja echoskopuotoja3410.00-12.00
Birutė Franckevičienė, gydytoja echoskopuotoja34Informacija telefonu
Lolita Rapolienė, gydytoja echoskopuotoja34Informacija telefonu
Tatjana Jocienė, gydytoja endokrinologė34Informacija telefonu
GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Ieva Šopagienė, gydytoja akušerė ginekologė9Teirautis telefonu
(8 46) 341 962
Teirautis telefonu
(8 46) 341 962
Virginija Grušienė, gydytoja akušerė ginekologė514.00-20.00
(18:30 – 19:00)*
8.00-14.00
(8:00 – 8:30)*
Jūratė Jazbutienė, gydytoja akušerė ginekologė58.00-14.00
(8:00 – 8:30)*
14.00-20.00
(18:30 – 19:00)*
Marina Chadarceva, gydytoja akušerė ginekologė914.00-20.00
(18:00 – 19:00)*
8.00-14.00
(12:00 – 13:00)*
Vida Butkienė, gydytoja akušerė ginekologė9išskyrus penktadienį
10.00-12.00
išskyrus
penktadienį
15.00-17.00

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882.

GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Jūratė Totoraitytė, gydytoja odontologė1068.00-14.00
Eugenija Urbonienė, gydytoja odontologė20514.00-20.008.00-14.00
Lina Karbauskaitė, gydytoja odontologė2068.00-14.00
Aldona Venckienė, gydytoja odontologė2068.00-14.0014.00-20.00
Daiva Bačinskaitė, gydytoja odontologė20714.00-20.008.00-14.00
Zina Samuitienė, gydytoja odontologė2078.00-14.0014.00-20.00
Ala Butylova, gydytoja odontologė2148.00-14.0014.00-20.00
Gražina Macnorienė, gydytoja odontologė2148.00-14.00
Saulė Sabulienė, gydytoja odontologė ortopedė40214.00-20.008.00-14.00
Pirmadieniais visada dirba (ar porinė ar neporinė diena ) po pietų , penktadieniais visada iš ryto
Aldona Stančaitienė, gydytoja odontologė ortopedė4168.00-14.00
Danguolė Masaitienė, gydytoja odontologė ortopedė4168.00-14.00
pirmadieniais nedirba
14.00-20.00
pirmadieniais nedirba
Jūratė Totoraitytė, gydytoja odontologė ortopedė4168.00-14.00
Haroldas Ivaškevičius, gydytojas odontologas ortopedas41614.00-20.00
Justas Paulauskas, gydytojas odontologas ortopedas41616.00-20.008.00-12.00
Angelija Dambrauskaitė, gydytoja periodontologė2098.00-14.0014.00-20.00
Sigutė Ilgauskienė, gydytoja periodontologė2098.00-14.00
Airidė Gelžinienė, burnos higienistė2068.00-14.0014.00-20.00
Evelina Narutavičiūtė, burnos higienistė20614.00-20.008.00-14.00
GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Sigita Vaškelaitienė, gydytoja odontologė48.00-14.0014.00-20.00
Danguolė Pabrinkienė, gydytoja odontologė414.00-20.008.00-14.00
Tomas Jurkus, gydytojas odontologas1514.00-20.008.00-14.00
Janina Balčiauskienė, gydytoja odontologė158.00-14.0014.00-20.00
Alfreda Oleinikienė, gydytoja odontologė228.00-14.0014.00-20.00
Teresa Solskaja, gydytoja odontologė2214.00-20.00
Petras Šalčius, gydytojas odontologas228.00-12.00
Henrikas Galinauskas, gydytojas odontologas5314.00-20.008.00-14.00
Aurelijus Aleksiejūnas, gydytojas odontologas538.00-13.00
Valda Biržienė, gydytoja odontologė548.00-14.0014.00-20.00
Kristina Masiulienė, gydytoja odontologė5414.00-20.008.00-14.00
Kristina Žakelienė, gydytoja odontologė
(atostogose)
Vilma Areškevičienė, burnos higienistė2114.00-20.008.00-14.00
Nijolė Meškauskaitė – Michailovė, burnos higienistė218.00-14.0014.00-20.00
Margarita Narvilienė, burnos higienistė5314.00-19.00
išskyrus penktadienius

Fizinės medicinos ir reabilitacijos darbo laiką sužinoti galite registratūroje adresu Taikos pr. 46.

GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Mykolas Vytautas Poška, šeimos gydytojas39a8:00 – 11:30
Aldona rigalauskienė, šeimos gydytoja39a8:00 – 11:30. Nelyginėmis menėsio savaitėmis dirba antradieniais ir ketvirtadieniais.
Lyginėmis mėnesio savaitėmis dirba pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais.
Bronislovas Gylys, darbo medicinos gydytojas39aPirmadieniais 8:00 – 16:00
Antradieniais – Ketvirtadieniais 8:00 – 15:30
Lida Juodviršienė, Vidaus ligų ir darbo medicinos gydytoja39aPirmadieniais 8:00 – 16:00
Antradieniais – Ketvirtadieniais 8:00 – 15:30
Adelija Baranauskienė, šeimos gydytoja39a8:00 – 12:00. Nelyginėmis mėnesio savaitėmis dirba antradieniais ir ketvirtadieniais.
Lyginėmis mėnesio savaitėmis dirba pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais.

Laukimo eilės ir atostogų grafikai

2019 m. spalio mėn. atostogaujančių gydytojų sąrašas

Vardas, pavardėPareigosAtostogų pradžiaAtostogų pabaiga (įskaitytinai)
Vaidotas TurskisGydytojas chirurgas2019-09-232019-10-09
Tatjana MiliajevaVaikų ligų gydytoja2019-09-302019-10-11
Ramunė RinkevičienėŠeimos gydytoja2019-10-072019-10-25
Ernesta StatkuvienėŠeimos gydytoja2019-10-182019-10-31
Sonata VengalienėŠeimos gydytoja2019-10-282019-10-31
Nijolė ŽymantaitėŠeimos gydytoja2019-10-282019-11-04
Virginija GrušienėGyd. akušerė – ginekologė2019-10-042019-10-04
Virginija GrušienėGyd. akušerė – ginekologė2019-10-242019-10-25
Jūratė JazbutienėGyd. akušerė – ginekologė2019-10-212019-10-25
Odontologai
Eugenija UrbonienėGydytoja odontologė2019-09-232019-10-28
Haroldas IvaškevičiusGydytojas odontologas ortopedas2019-10-072019-10-11
Janina BalčiauskienėGydytoja odontologė2019-10-282019-10-31
Paslaugos pavadinimas Gydytojų skaičius Laukimo eilė kalendorinėmis dienomis
Akušerio ginekologo10-14
Akušerio ginekologo315-30
Akušerio ginekologo031 ir daugiau
Echoskopuotojo20-14
Echoskopuotojo115-30
Echoskopuotojo031 ir daugiau
Endokrinologo10-14
Endokrinologo015-30
Endokrinologo031 ir daugiau
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo30-14
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo015-30
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo031 ir daugiau
Gydytojo akušerio-ginekologo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)10-7
Gydytojo akušerio-ginekologo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)08-14
Gydytojo akušerio-ginekologo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)315 ir daugiau
Gydytojo chirurgo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)30-7
Gydytojo chirurgo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)08-14
Gydytojo chirurgo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)015 ir daugiau
Gydytojo odontologo40-7
Gydytojo odontologo68-14
Gydytojo odontologo915 ir daugiau
Ortopedo odontologo30-14
Ortopedo odontologo015-30
Ortopedo odontologo031 ir daugiau
Periodontologo20-14
Periodontologo015-30
Periodontologo031 ir daugiau
Šeimos gydytojo220-7
Šeimos gydytojo48-14
Šeimos gydytojo015 ir daugiau
Vaikų ligų gydytojo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)30-7
Vaikų ligų gydytojo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)08-14
Vaikų ligų gydytojo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)115 ir daugiau
Vidaus ligų gydytojo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)10-7
Vidaus ligų gydytojo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)18-14
Vidaus ligų gydytojo (jei PAASP paslaugas teikia gydytojų komanda)015 ir daugiau
Šrifto dydžio keitimas