Akušerija ir ginekologija

2010-04-14
Akušerija ir ginekologija
Moterų konsultacijoje kardiotokografu užrašomi vaisiaus širdies tonai.

Moterų konsultacija yra Jūrininkų sveikatos priežiūros centro skyrius, kuriame dirba patyrusios gydytojos akušerės ginekologės:

  • Vida Butkienė – vedėja. Tel. (8 46) 38 34 55
  • Marina Chadarceva
  • Virginija Grušienė
  • Jūratė Jazbutienė

Moterų konsultacijoje teikiamos pirminio ir antrinio lygio akušerijos ginekologijos paslaugos.

Pirminio lygio (nėščiųjų priežiūra, ginekologinių susirgimų diagnostika ir gydymas, tyrimų, tame tarpe profilaktinis gimdos kaklelio onkocitologinio tyrimo atlikimas) paslaugos teikiamos prie Jūrininkų SPC prisirašiusioms moterims.

Antrinio lygio (gydytojo akušerio ginekologo konsultacijos, echoskopijos, kolposkopijos, ambulatorinės ginekologinės operacijos,vaisiaus širdies tonų registracija, tyrimų paėmimas) paslaugos teikiamos ne tik prie JSPC prisirašiusioms moterims, bet ir pacientiems iš kitų gydymo įstaigų, turinčioms šeimos gydytojo siuntimus. Šios paslaugos tai pat teikiamos moterims neapdraustoms privalomuoju sveikatos draudimu, už paslaugas susimokant pagal patvirtintą kainyną.

Skyrius aprūpintas šiuolaikine diagnostikos ir gydymo įranga (transabdominalinis ir transvaginalinis echoskopas, kolposkopai, vaisiaus širdies veiklą registruojantis aparatas, gimdos kaklelio patologijos gydymo įranga, vakumaspiratorius).

JSPC esanti laboratorija leidžia atlikti daugelį akušerinei ginekologinei patologijai išaiškinti reikalingų tyrimų.

Registracija pas gydytojus akušerius ginekologus vykdoma JSPC registratūroje. Priėmimas vyksta pagal talonuose nurodytą laiką. Esant būtinosios pagalbos poreikiui, moterys priimamos be išankstinės registracijos.

Šrifto dydžio keitimas