Miško ambulatorija:
(Kretingos g. 31)
icon-telefonas(8 46) 35 14 00

I odontologijos skyrius:
(Pievų tako g. 38)
icon-telefonas(8 46) 41 09 30
(8 46) 41 09 35

III šeimos gydytojo skyrius:
(Pievų tako g. 38)
icon-telefonas(8 46) 41 00 13
(8 46) 41 00 24

I, II šeimos gydytojo
Odontologijos skyriai:
(Taikos pr. 46)
icon-telefonas(8 46) 34 19 62
(8 46) 34 18 82

icon-registracija

Taikos pr. 46, Klaipėda, Lietuva

Doctor work schedule

Workday schedules of our medical specialists

MORE

Working hours

Monday–Friday 8:00-20:00
Saturday 9:00-13:00
Sunday – rest day

Become our patient

We welcome you warmly to register to our medical institution

SKYRIAI

MŪSŲ GYDYTOJAI

visi gydytojai

Dabravalskis Saulius

ADMINISTRACIJA

Vyriausiasis gydytojas

Butkienė Vida

AKUŠERĖS-GINEKOLOGĖS, ADMINISTRACIJA, MOTERŲ KONSULTACIJOS SKYRIUS

Vyr. gydytojo pavaduotoja medicinai, moterų konsultacijos skyriaus vedėja

Galinauskas Henrikas

ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Odontologijos skyriaus vedėjas

Madelienė Daiva

III ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, BENDRAS SKYRIUS, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Vyresnioji slaugytoja administratorė

Miškinis Nerijus

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Pagalbinės - ūkio tarnybos vedėjas

Sabulienė Saulė

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI ORTOPEDAI I, GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

I odontologinio skyriaus vedėja, gydytoja odontologė ortopedė

Šalkauskienė Dalia

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

II šeimos gydytojo skyriaus vedėja

Kiaušienė Živilė

AKUŠERĖS-GINEKOLOGĖS, MOTERŲ KONSULTACIJOS SKYRIUS

Vyresnioji akušerė

Savičenko Violeta

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Vyresnioji dantų technikė

Rapolienė Lolita

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, ECHOSKOPIJŲ KABINETAS, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

I šeimos gydytojo skyriaus vėdėja, echoskopuotoja

Veitienė Ingrida

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Vyresnioji bendruomenės slaugytoja

Zimantienė Regina

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Vyresnioji bendruomenės slaugytoja

Grigolienė Regina

REGISTRATŪRA

Vyresnioji medicinos registratorė

Polskij Anatolijus

GYDYTOJAI III, III ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

III šeimos gydytojo skyriaus vedėjas

Rekašienė Ona

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Fizinės medicinos ir reabilitacijos vyresnioji slaugytoja

Sipavičienė Liudmila

KLINIKINĖS DIAGNOSTIKOS LABORATORIJA

Laboratorijos vedėja -medicinos biologė

Kazlauskienė Ilona

II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Vaikų ligų gydytoja

Abraitienė Bronislava

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Logoterapeutė

Abunevičienė Vida

GYDYTOJAI III, III ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Agafonovas Aleksandras

GYDYTOJAI III, III ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytojas

Airošienė Birutė

BENDRAS SKYRIUS

Valytoja

Akmanienė Julija

REGISTRATŪRA PT

Medicinos registratorė

Aleksiejūnas Aurelijus

ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojas odontologas

Alilionienė Jurgita

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Dantų technikė (-as)

Andrijauskienė Fausta

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Andrulienė Virginija

STATISTIKOS KABINETAS

Duomenų įvesties operatorė

Areškevičienė Vilma

BURNOS HIGIENISTĖS

Burnos higienistė

Arlauskienė Irena

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Arytė Regina

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Bačinskaitė Daiva

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Balčiauskienė Janina

ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Bandžiuvienė Rasa

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Kineziterapeutė

Baranauskienė Adelija

PROFILAKTIKOS GYDYTOJAI, GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, PROFILAKTIKOS KABINETAS, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Baranauskienė Simona

BUHALTERIJOS SKYRIUS

Vyriausiosios buhalterės pavaduotoja

Barauskienė Saulutė

REGISTRATŪRA

Bendrosios praktikos slaugytoja

Bartninkienė Vilma

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Beinorienė Jūratė

ADMINISTRACIJA

Vyriausioji slaugytoja

Bendzalauskienė Elena

FMR slaugytoja

Beresnevičė Alma

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Bertulienė Lina

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Valytoja

Birėtaitė Gintarė

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Ergoterapeutė

Biržienė Valda

ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Blaževičienė Žana

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Medicinos psichologė

Brazaitienė Laima Marija

GYDYTOJAI CHIRURGAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Gydytoja chirurgė

Bražionienė Irena

Gydytojos odontologės padėjėja

Budrienė Stefa

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Bumbulienė Gražina

Elena Bendruomenės slaugytoja

Bumbulienė Gražina Elena

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Butkienė Edita

Gyd.odont.padėjėja

Butylova Ala

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Chadarceva Marina

AKUŠERĖS-GINEKOLOGĖS, MOTERŲ KONSULTACIJOS SKYRIUS

Gydytoja akušerė-ginekologė

Cvetkova Rimanta

ADMINISTRACIJA

Personalo ir dokumentų valdymo vyriausioji specialistė

Dambrauskaitė Angelija

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, GYDYTOJAI PERIODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė periodontologė

Danienė Svetlana

III ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Danilevičienė Marijana

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendr.pr. slaugytoja

Danišurko Liudmila

GYDYTOJAI III, III ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Daugėlienė Nijolė

FMR slaugytoja / masažuotoja

Daugevičienė Aušra

REGISTRATŪRA PT

Medicinos registratorė

Derbeniova Liubov

ADMINISTRACIJA

Vyriausioji buhalterė

Dragūnas Gediminas

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytojas

Dukauskienė Daiva

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Dumbauskienė Irena

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Feoktistova Svetlana

PROCEDŪRŲ KABINETAS

Bendruomenės slaugytoja

Franckevičienė Birutė

ECHOSKOPIJŲ KABINETAS

Gydytoja echoskopuotoja

Gabalienė Danutė

Gyd.odont.padėjėja

Gakienė Asta

Gyd.odont.padėjėja

Galinauskienė Audronė

RADIOLOGIJOS KABINETAS

Radiologijos technologė

Gedminienė Violeta

Gyd.odont.padėjėja

Gelumbickaitė Dalia

III ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Gelžinienė Airidė

BURNOS HIGIENISTĖS I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Burnos higienistė

Glebavičiūtė Rita

III ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Vaikų ligų gydytoja

Globienė Aldona

BENDRAS SKYRIUS

Valytoja

Glušenkova Tatjana

II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Gramalienė Edita

REGISTRATŪRA

Medicinos registratorė

Grigalauskienė Aldona

PROFILAKTIKOS GYDYTOJAI, PROFILAKTIKOS KABINETAS

Šeimos gydytoja

Grikšienė Alma

Bendruomenės slaugytoja

Gritėnienė Astra

REGISTRATŪRA

Medicinos registratorė

Grušienė Virginija

AKUŠERĖS-GINEKOLOGĖS, MOTERŲ KONSULTACIJOS SKYRIUS

Gydytoja akušerė-ginekologė

Gulbinaitė Laura

FMR GYDYTOJAI, FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja

Gumauskienė Danutė

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Gylienė Romualda

RADIOLOGIJOS KABINETAS

Gydytoja radiologė

Gylienė Sonata

BUHALTERIJOS SKYRIUS

Ekonomistė, buhalterė

Gylienė Urtė

ADMINISTRACIJA

Komunikacijos specialistė

Gylys Bronislovas

PROFILAKTIKOS GYDYTOJAI, PROFILAKTIKOS KABINETAS

Darbo medicinos gydytojas

Ilgauskienė Sigutė

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, GYDYTOJAI PERIODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė periodontologė

Intienė Malvina

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Ivaškevičius Haroldas

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI ORTOPEDAI I, GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydydytojas odontologas ortopedas

Janavičienė Renata

Radiologijos laborantė

Jančiauskienė Vilma

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Jankauskaitė Vitalija

GYDYTOJAI CHIRURGAI, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Gydytoja chirurgė

Jazbutienė Jūratė

AKUŠERĖS-GINEKOLOGĖS, MOTERŲ KONSULTACIJOS SKYRIUS

Gydytoja akušerė ginekologė

Jencienė Ilona

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Jocienė Regina

FMR slaugytoja

Jocienė Tatjana

II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Gydytoja endokrinologė

Jomantienė Danutė

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Dantų technikė (-as)

Jonušienė Violeta

III ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Juciuvienė Janina

PROFILAKTIKOS KABINETAS

Bendr.pr. slaugytoja

Juciuvienė Rita

AKUŠERĖS-GINEKOLOGĖS, MOTERŲ KONSULTACIJOS SKYRIUS

Akušerė

Juodviršienė Lida

PROFILAKTIKOS GYDYTOJAI, PROFILAKTIKOS KABINETAS

Darbo medicinos, vidaus ligų gydytoja

Jurgilienė Regina

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Jurkus Tomas

ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojas odontologas

Kakštienė Irena

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Valytoja

Karakulova Natalija

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Karbauskaitė Lina

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Karbauskienė Loreta

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Kasparaitytė Giedrė

Šeimos gydytoja

Kasparaitytė Gintarė

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Kasparavičienė Jurgita

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Pagalbinės medicinos darbuotoja

Kaštalianova Svetlana

III ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Katalevskaja Gražina

PROFILAKTIKOS KABINETAS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Kaveckienė Inga

Gyd.odont.padėjėja

Kazlauskienė Giedrė

RADIOLOGIJOS KABINETAS

Radiologijos technologė

Kazlauskienė Stella

III ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Kičaitė Inutė

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Kilčiauskienė Nijolė

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Kirkilienė Rūta

KLINIKINĖS DIAGNOSTIKOS LABORATORIJA

Klinikos laborantė

Knezevičienė Nijolė

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Korol Rita

Gyd.odont.padėjėja

Korotkich Irina

PROCEDŪRŲ KABINETAS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Kotova Nijolė

KLINIKINĖS DIAGNOSTIKOS LABORATORIJA

Klinikos laborantė

Koželeva Natalja

Gyd.odont.padėjėja

Kožuščenko Svetlana

PROCEDŪRŲ KABINETAS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Kripienė Birutė

FMR slaugytoja

Krušna Antanas

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Elektrikas

Kubilienė Loreta

REGISTRATŪRA

Medicinos registratorė

Kuzmauskienė Irina

I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Vidaus ligų gydytoja

Laurinaitienė Elvyra

Kineziterapeuto padėjėja

Laurinavičius Vaclovas

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Vairuotojas

Lazarev Danil

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Dantų technikė (-as)

Lebedeva Alla

III ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Lidikauskienė Elena

BENDRAS SKYRIUS

Valytoja

Liekienė Vanda

FMR slaugytoja

Liutkevičienė Laimutė

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Logvina Valentina

KLINIKINĖS DIAGNOSTIKOS LABORATORIJA

Klinikos laborantė

Lukauskaitė Virginija

Gyd.odont.padėjėja

Lukošienė Rita

Gyd.odont.padėjėja

Lukšienė Gražina

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Macnorienė Gražina

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Maksvytienė Daiva

ADMINISTRACIJA

Teisininkė

Malikova Eglė

MOTERŲ KONSULTACIJOS SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Mandrikova Valentina

KLINIKINĖS DIAGNOSTIKOS LABORATORIJA

Klinikos laborantė

Markauskaitė Karolina

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Masaitienė Marija Danguolė

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI ORTOPEDAI I, GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė ortopedė

Masiulienė Kristina

ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Mažeikienė Gineta

STATISTIKOS KABINETAS

Sveikatos statistikė

Medutienė Ona

BUHALTERIJOS SKYRIUS

Buhalterė

Miftachovaitė Inga

Masažuotoja, kineziterapeutė

Mikalauskienė Diana

REGISTRATŪRA

Medicinos registratorė

Mileškienė Zinaida

Masažuotoja

Miliajeva Tatjana

III ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Vaikų ligų gydytoja

Mirgorodskaja Liudmila

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, ECHOSKOPIJŲ KABINETAS, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja, echoskopotuoja

Mitkienė Marija

Gyd.odont. padėjėja

Moisejeva Aurika

Bendruomenės slaugytoja

Narutavičiūtė Evelina

BURNOS HIGIENISTĖS I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Burnos higienistė

Narvilienė Margarita

BURNOS HIGIENISTĖS, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Burnos higienistė

Nausėdaitė Lina

FMR GYDYTOJAI, FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja

Navickienė Ramunė

FMR slaugytoja

Nedzinskienė Meilutė

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Nijolė Meškauskaitė-Michailovė

BURNOS HIGIENISTĖS

Burnos higienistė

Nikulina Rozana

BURNOS HIGIENISTĖS I

Vyresnioji burnos priežiūros specialistė

Noreika Nerijus

STATISTIKOS KABINETAS

Kompiuterinių sistemų administratorius

Noreikienė Vilma

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Oleinikienė Alfreda

ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Orechova Marina

PROCEDŪRŲ KABINETAS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Orlova Liudmila

PROFILAKTIKOS KABINETAS

Bendr.pr. slaugytoja

Orlova Marina

Gyd.odont.padėjėja

Pabrinkienė Danguolė

ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Pakalniškis Romas

Masažuotojas

Palaitienė Vladzė

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Rūbininkė

Panfilova Rūta

FMR slaugytoja

Pargaliauskytė Beatričė

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Paulauskas Justas

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI ORTOPEDAI I, GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojas odontologas

Paulienė Kristina

ADMINISTRACIJA

Vidaus medicininio audito grupės vadovė

Paulikienė Liuda

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Paulikienė Renata

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Paulionienė Stasė

FMR.slaugytoja

Pavlova Jelena

Gyd. odontologo padėjėja

Pavlova Marija

RADIOLOGIJOS KABINETAS

Radiologijos technologė

Pavuk Danguolė

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Valytoja

Petkevičienė Laura

ADMINISTRACIJA

Personalo ir dokumentų valdymo vyresnioji specialistė

Petrauskienė Indiana

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Petrošiutė Sigita

III ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Petrova Zinaida

REGISTRATŪRA

Medicinos registratorė

Pikelienė Violeta Zofija

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Pocienė Ingrida

Gyd.odont.padėjėja

Poška Mykolas Vytautas

PROFILAKTIKOS GYDYTOJAI, GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, PROFILAKTIKOS KABINETAS, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytojas

Povilaitienė Virginija

Gyd.odont.padėjėja

Pučkorienė Dalia

AKUŠERĖS-GINEKOLOGĖS, MOTERŲ KONSULTACIJOS SKYRIUS

Akušerė

Puzinienė Rita

REGISTRATŪRA

Medicinos registratorė

Račkaitienė Ilona

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Radzevičiūtė Neringa

PROCEDŪRŲ KABINETAS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Raižienė Airida

ADMINISTRACIJA

Sekretorė - referentė

Ramšas Alfredas

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Socialinis darbuotojas

Rašimienė Zita

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Dantų technikė (-as)

Raziūnaitė Roberta

Masažuotoja, kineziterapeutė

Razmienė Irena

Gyd.odont.padėjėja

Razutis Donatas

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Dantų technikė (-as)

Rekašius Tadas

STATISTIKOS KABINETAS

Kompiuterinių tinklų administratorius

Rimeikienė Laima

BENDRAS SKYRIUS

Valytoja, rūbininkė

Rimkienė Zita

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Rimkuvienė Daiva

REGISTRATŪRA

Medicinos registratorė

Rimkuvienė Ingrida

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Pagalbinės medicinos darbuotoja

Rimkuvienė Lilijana

KLINIKINĖS DIAGNOSTIKOS LABORATORIJA

Klinikos laborantė

Rinkevičienė Ramunė

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Ronkaitienė Aldona

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Ruikienė Inga

ADMINISTRACIJA

Viešųjų pirkimų specialistė

Šalčius Petras

ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojas odontologas

Šarkauskienė Ramunė

KLINIKINĖS DIAGNOSTIKOS LABORATORIJA

Klinikos laborantė

Sarmina Valentina

III ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Vaikų ligų gydytoja

Savičenko Artūras

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Dantų technikė (-as)

Selina Liudmila

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Servaitė Dalė

Gyd.odont.padėjėja

Šiaučiulė Karolina

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I

Gydytoja odontologė

Šiaulytienė Vida

Šimkuvienė Angelija

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Dantų technikė (-as)

Šiuipytė Regina

FMR slaugytoja, masažuotoja

Skinkienė Jorida

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Dantų technikė (-as)

Slanienė Milda

Bendruomenės slaugytoja

Slavinskienė Rožė

Masažuotoja

Šleiterienė Milda

REGISTRATŪRA PT

Medicinos registratorė

Snetkova Valerija

REGISTRATŪRA

Medicinos registratorė

Šniaukienė Genė

BENDRAS SKYRIUS

Rūbininkė

Solskaja Teresa

ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Šopagiene Ieva

AKUŠERĖS-GINEKOLOGĖS, MOTERŲ KONSULTACIJOS SKYRIUS

Gydytoja akušerė-ginekologė

Sosdeko Edita

BENDRAS SKYRIUS

Valytoja

Stančaitienė Aldona

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI ORTOPEDAI I, GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė ortopedė

Stankevičiūtė Agnė

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Statkuvienė Ernesta

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Štombergas Viktoras

FMR GYDYTOJAI, FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Svetlana Žerebcova

BUHALTERIJOS SKYRIUS

Buhalterė

Švickutė Neringa

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Sviridenko Julija

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Tamaševičienė Liuda

Gyd.odont.padėjėja

Tiutiunikova Roma

III ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Totoraitytė Jūratė

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI ORTOPEDAI I, GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Trapienė Ilona

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Turskis Vaidotas

GYDYTOJAI CHIRURGAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Gydytojas chirurgas

Uktverienė Jūratė

REGISTRATŪRA PT

Medicinos registratorė

Urasova Kristina

PROCEDŪRŲ KABINETAS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Urbonienė Eugenija

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Vaičienė Judita

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Dantų technikė (-as)

Vaitkevičius Valdemaras

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Elektrikas-vairuotojas

Vaitkutė Alina

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Valytoja

Valienė Irina

Masažuotoja/ kineziter.

Valutytė Nijolė

Gyd.odont. padėjėja

Varnelienė Roma

Bendruomenės slaugytoja

Vasiliauskas Česlovas

GYDYTOJAI III, III ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytojas

Vasiliauskas Karolis

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA

Dantų technikė (-as)

Vaškelaitienė Sigutė

I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

BP gydytoja odontologė

Venckūnienė Aušra

II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Vidaus ligų gydytoja

Venckuvienė Rasa

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Vengalienė Sonata

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Versockienė Jūratė

BENDRAS SKYRIUS

Valytoja

Volokanovienė Salomėja

PROCEDŪRŲ KABINETAS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Vyšniauskienė Sonata

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Slaugytoja, diabetologė

Žaludienė Vilma

Valytoja

Žarinskienė Danutė

Gyd.odont.padėjėja

Zdanienė Birutė

Gyd.odont.padėjėja

Žukas Raimondas

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Medicinos technikas

Zumbrickienė Dalia

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Žurkevič Larisa

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Žymantaitė Nijolė

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Šrifto dydžio keitimas