Džiaugsmą, gėrį ir laimę vežančios rogės

Džiaugsmą, gėrį ir laimę vežančios rogės

2020-12-17

Kartais, kartais reikia tiek nedaug, tiesiog atverti savo širdį. Atverti ją tam, kurio nepažįsti ir galbūt niekada nesi matęs. Gera dalintis savo džiaugsmu ir meile, gera dalintis savo mintimis.

Šiandieną noriu su jumis pasidalinti viena gražia 2020 metų mintimi, kuri virto realybe. Ir visą tai įvyko Jūrininkų Sveikatos Priežiūros Centro (JSPC) darbuotojų dėka, kurie panoro tarti ačiū už tai, kad tie žmonės yra mūsų dalis. Ir visai nesvarbu, kad galbūt niekada jie vienas kito nematė ir negirdėjo. Svarbu, kad norėjo pasidalinti tuo, ką turi ir prisidėti prie švenčių laukimo.

Šis laikotarpis, šie metai yra kitokie, priverčiantys mus dažniau sustoti, pagalvoti ir padėkoti už viską ką mes turime. Nieko nėra geriau už norą pasidalinti su kitu. Ir taip pasakyti jam aš čia ir aš dėkoju tau, kad tu esi.

Tad vieną gražią žiemos dieną, JSPC darbuotojai, nutarė paaukoti savo asmenines lėšas, kad dalį savo gerumo, galėtų padovanoti Klaipėdos miestog lobos namų senoliams. Šiuose namuose gyvena 82 garbingo amžiaus piliečiai. Jie visi turi savo istorijas, prisiminimus, lūkesčius, džiaugsmus ir norą bendrauti. Todėl atsižvelgiant į situaciją, mes nusprendėme jiems padovanoti vaišių.

Ir BAM mandarinai. Čia dar viena istorija ir dar vienas stebuklas mums. Paskambinus Mantui iš Mangų Mangas, paprašyti pagalbos, kad mums padėtų atrinkti gerus, saldžius ir sultingus mandarinus, Mantas nustebina mus. Užduoda klausimą: „tai kiek mandarinų jums reikia?“ Aš bandau paaiškinti, kad nesu garantuota kiekiu, nes nežinau jų kainos. Ir čia stebuklas, kuris štai taip gimsta, tiesiog gruodžio dienoje – „mes ir norim prisidėti ir mandarinus dovanojame. Tai jūs rūpinkitės kitomis vaišėmis, o mes atrinksime mandarinus“.

Ir štai diena, kuomet į automobilio bagažinę sugula 82 dėžutės paukščių pieno saldainių, arbatos pakučiai ir beveik 300 mandarinų. Belieka tik nusišypsoti. Dar kartą paskambinu  Klaipėdos miesto globos namų direktoriaus pavaduotojai Aldonai Gudeliauskienei, suderinu atvykimo laiką ir viską vežu į globos namus. Laikantis visų saugos reikalavimų, mūsų bendras lauknešėlis perduodamas pavaduotojai.

Nuoširdi padėka už dovanas ir dėmesį. Šilti žodžiai ir nuostabus rankų darbo atvirukas su kalėdiniu vainiku ir žvake, keliauja mums, kaip padėka nuo senelių.  Ačiū Jums.

Linkime Jums šiltų, meilės kupinų švenčių. Ir lai šios vaišės bus dalis mūsų dėmesio Jums, ne kitaip šiandieną Jūsų aplankyti mes neturime galimybės.

Nuoširdžiai Jūsų,

Jūrininkų Sveikatos Priežiūros Centro darbuotojai

Šrifto dydžio keitimas