GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKAI

Šeimos gydytojų ir gydytojų specialistų darbo grafikai.

PLAČIAU

DARBO LAIKAS

Pirmadienį–penktadienį 8:00-20:00
Šeštadienį 9:00-13:00
Sekmadienį – nedirbame

PLAČIAU

TAPKITE MŪSŲ PACIENTU

Maloniai kviečiame prisirašyti mūsų gydymo įstaigoje.

PLAČIAU

INFORMACIJA PACIENTAMS

Tai, ką reikia žinoti mūsų poliklinikos pacientams ar norintiems jais tapti.

PLAČIAU

PASLAUGOS

Galite peržiūrėti mūsų įstaigos teikiamas mokamas paslaugas

PLAČIAU

GYDYTOJAI

Galite peržiūrėti mūsų įstaigoje dirbančius gydytojus

PLAČIAU

NAUJIENOS

Svarbi informacija dėl materialinės paramos, nelaimingo atsitikimo ir kitais atvejais

Svarbi informacija dėl materialinės paramos, nelaimingo atsitikimo ir kitais atvejais

Materialinė parama gali būti skiriama Klaipėdos miesto savivaldybės gyventojams, esant ypatingoms aplinkybėms (nebūdingoms įprastai, kasdienine...

Džiugios naujienos šeimos medicinos pacientams, gyvenantiems šiaurinėje Klaipėdos dalyje!

Džiugios naujienos šeimos medicinos pacientams, gyvenantiems šiaurinėje Klaipėdos dalyje!

Nuo spalio 19 dienos gydytoją galime sutikti ne tik Taikos pr. 46 padalinyje, bet ir Pievų Tako 38 g. esančiame Šeimos medicinos skyriuje, 308 kab...

Nauji testai pajūryje Hepatito C atveju – tik pas mus, Jūrininkų SPC!

Nauji testai pajūryje Hepatito C atveju – tik pas mus, Jūrininkų SPC!

Mieli pacientai, nuo spalio mėnesio pradžios, hepatito C klausimu sveikatos priežiūros centro pacientams testai nemokami! Pats paprasčiausi...

Kviečiame į fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrių!

Kviečiame į fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrių!

Spalį pasitinkame su naujai duris atvėrusiu FMR skyriumi adresu Pievų Tako g. 38 ir palaipsniui pristatome jame teikiamas paslaugas Jums! Fangopara...

Kviečiame prisijungti prie kolektyvo!

Kviečiame prisijungti prie kolektyvo!

VšĮ Jūrininkų sveikatos priežiūros centras kviečia prisijungti prie kolektyvo šeimos gydytoją. Darbo krūvis – 1,0 et. Reikalavimai darbuot...

Įstaigos darbuotojų laisvalaikis kartu – aplankytas Gelgaudiškio dvaras!

Įstaigos darbuotojų laisvalaikis kartu – aplankytas Gelgaudiškio dvaras!

Šakių rajone įsikūręs dvaras garsėja savo teatralizuotomis ekskursijomis, turtinga ekspozicija bei istorija. Kokybiškas laisvalaikis su kolegom...

2020 m. judumo savaitė Jūrininkų sveikatos priežiūros centre

2020 m. judumo savaitė Jūrininkų sveikatos priežiūros centre

Jūrininkų sveikatos priežiūros centras, prisidėdamas prie 2020 m. judumo savaitės, rugsėjo 16 dieną organizavo vidudienio mankštą pacientams...

Nauja gydytoja odontologė Kornelija

Nauja gydytoja odontologė Kornelija

Auksinis ruduo startavo nuostabiai – Jūrininkų sveikatos priežiūros centras pasipildė jaunu, perspektyviu specialistu! Džiaugiamės prie kol...

Patogus prisirašymas prie Jūrininkų SPC

Patogus prisirašymas prie Jūrininkų SPC

Mieli pacientai, Jūsų patogumui nuo šiol į Jūrininkų sveikatos priežiūros centrą galima prisirašyti Smart ID ir iPasas elektroninio parašo ...

GYDYTOJAI PATARIA

Norovirusas: simptomai ir gydymas

Norovirusas: simptomai ir gydymas

Permainingi orai ir nuolatinis kontrastas tarp šalto, kartais drėgno lauko oro ir šiltų patalpų dažnai atneša ne tik peršalimo ligas, tačiau ...

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena

Vizitai pas odontologą gąsdina, asocijuojasi su nemaloniais potyriais ir skausmu? Vargina blogas burnos kvapas, kraujuojančios dantenos arba period...

Minima pasaulinė tuberkuliozės diena – kovo 24

Minima pasaulinė tuberkuliozės diena – kovo 24

Dar neseniai Lietuvoje, spaudoje ir kitomis visuomenės informavimo priemonėmis buvo pranešta apie tuberkuliozės protrūkį, kuris įnešė didžiu...

Jūrininkų sveikatos priežiūros centras

Gydymas ir konsultavimas

SKYRIAI

MŪSŲ GYDYTOJAI

visi gydytojai

Dabravalskis Saulius

ADMINISTRACIJA

Vyriausiasis gydytojas

Baranauskienė Simona

BUHALTERIJOS SKYRIUS

Vyriausioji buhalterė

Butkienė Vida

Vyr. gydytojo pavaduotoja medicinai, moterų konsultacijos skyriaus vedėja

Galinauskas Henrikas

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Odontologijos skyriaus vedėjas

Madelienė Daiva

REGISTRATŪRA PT, III ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, BENDRAS SKYRIUS, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Vyresnioji slaugytoja administratorė

Miškinis Nerijus

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Pagalbinės - ūkio tarnybos vedėjas

Sabulienė Saulė

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI ORTOPEDAI I, GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

I odontologinio skyriaus vedėja, gydytoja odontologė ortopedė

Šalkauskienė Dalia

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

I ir II šeimos gydytojo skyrių vedėja

Kiaušienė Živilė

AKUŠERĖS-GINEKOLOGĖS, MOTERŲ KONSULTACIJOS SKYRIUS

Vyresnioji akušerė

Savičenko Violeta

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Vyresnioji dantų technikė

Veitienė Ingrida

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Vyresnioji bendruomenės slaugytoja

Zimantienė Regina

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Vyresnioji bendruomenės slaugytoja

Grigolienė Regina

REGISTRATŪRA

Vyresnioji medicinos registratorė

Polskij Anatolijus

GYDYTOJAI III, III ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

III šeimos gydytojo skyriaus vedėjas

Sipavičienė Liudmila

KLINIKINĖS DIAGNOSTIKOS LABORATORIJA

Laboratorijos vedėja - medicinos biologė

Žerebcova Svetlana

BUHALTERIJOS SKYRIUS

Buhalterė

Kazlauskienė Ilona

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Vaikų ligų gydytoja

Abraitienė Bronislava

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Logoterapeutė

Abunevičienė Vida

GYDYTOJAI III, III ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Agafonovas Aleksandras

GYDYTOJAI III, III ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytojas

Airošienė Birutė

BENDRAS SKYRIUS

Valytoja

Akmanienė Julija

REGISTRATŪRA PT

Medicinos registratorė

Aleksiejūnas Aurelijus

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojas odontologas

Alilionienė Jurgita

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Dantų technikė (-as)

Andrijauskienė Fausta

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Andrulienė Virginija

STATISTIKOS KABINETAS

Duomenų įvesties operatorė

Areškevičienė Vilma

BURNOS HIGIENISTĖS

Burnos higienistė

Arlauskienė Irena

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Arytė Regina

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Bačinskaitė Daiva

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Bajerčienė Jolanta

RADIOLOGIJOS KABINETAS

Gydytoja radiologė

Balčiauskienė Janina

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Baltrušaitytė Paulė

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Bandžiuvienė Rasa

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Kineziterapeutė

Baranauskienė Adelija

Šeimos gydytoja

Barauskienė Saulutė

REGISTRATŪRA

Bendrosios praktikos slaugytoja

Bartninkienė Vilma

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Beinorienė Jūratė

ADMINISTRACIJA

Vyriausioji slaugytoja

Bertulienė Lina

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Valytoja

Biržienė Valda

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Blaževičienė Žana

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Medicinos psichologė

Blekaitytė Eglė

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Brazaitienė Laima Marija

GYDYTOJAI CHIRURGAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Gydytoja chirurgė

Bražionienė Irena

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Budrienė Stefa

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Bumbulienė Gražina

Elena Bendruomenės slaugytoja

Bumbulienė Gražina Elena

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Butkienė Edita

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Butylova Ala

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Chadarceva Marina

AKUŠERĖS-GINEKOLOGĖS, MOTERŲ KONSULTACIJOS SKYRIUS

Gydytoja akušerė-ginekologė

Cvetkova Rimanta

ADMINISTRACIJA

Personalo ir dokumentų valdymo vyriausioji specialistė

Damašiūtė Roberta

REGISTRATŪRA

Medicinos registratorė

Dambrauskaitė Angelija

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, GYDYTOJAI PERIODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė periodontologė

Danienė Svetlana

III ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Danilevičienė Marijana

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendr.pr. slaugytoja

Danišurko Liudmila

GYDYTOJAI III, III ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Daugėlienė Nijolė

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytoja, masažuotoja

Daugevičienė Aušra

REGISTRATŪRA PT

Medicinos registratorė

Derbeniova Liubov

Vyriausioji buhalterė

Dragūnas Gediminas

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, ADMINISTRACIJA, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytojas, vyriausiojo gydytojo pavaduotojas medicinai

Dukauskienė Daiva

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Feoktistova Svetlana

PROCEDŪRŲ KABINETAS

Bendruomenės slaugytoja

Fiodorovaitė Aušrinė

RADIOLOGIJOS KABINETAS

Radiologijos technologė

Gabalienė Danutė

Gyd.odont.padėjėja

Gakienė Asta

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Galinauskienė Audronė

Radiologijos technologė

Gavėnaitė Ermina

REGISTRATŪRA

Medicinos registratorė

Gedminienė Violeta

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Gelumbickaitė Dalia

III ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Gelžinienė Airidė

BURNOS HIGIENISTĖS I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Burnos higienistė

Glebavičiūtė Rita

GYDYTOJAI III, III ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Vaikų ligų gydytoja

Globienė Aldona

BENDRAS SKYRIUS

Valytoja

Glušenkova Tatjana

II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Gramalienė Edita

REGISTRATŪRA

Medicinos registratorė

Grigalauskienė Aldona

PROFILAKTIKOS GYDYTOJAI, PROFILAKTIKOS KABINETAS

Šeimos gydytoja

Grikšienė Alma

Bendruomenės slaugytoja

Gritėnienė Astra

REGISTRATŪRA

Medicinos registratorė

Grušienė Virginija

AKUŠERĖS-GINEKOLOGĖS, MOTERŲ KONSULTACIJOS SKYRIUS

Gydytoja akušerė-ginekologė

Gulbinaitė Laura

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja

Gylienė Romualda

RADIOLOGIJOS KABINETAS

Gydytoja radiologė

Gylienė Sonata

BUHALTERIJOS SKYRIUS

Ekonomistė, buhalterė

Gylys Bronislovas

PROFILAKTIKOS GYDYTOJAI, PROFILAKTIKOS KABINETAS

Darbo medicinos gydytojas

Ilgauskienė Sigutė

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, GYDYTOJAI PERIODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė periodontologė

Intienė Malvina

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Ivaškevičius Haroldas

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI ORTOPEDAI I, GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydydytojas odontologas ortopedas

Jablonskienė Vaida

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Janavičienė Renata

Radiologijos laborantė

Jančiauskienė Vilma

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Jankauskaitė Vitalija

GYDYTOJAI CHIRURGAI, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Gydytoja chirurgė

Jazbutienė Jūratė

AKUŠERĖS-GINEKOLOGĖS, MOTERŲ KONSULTACIJOS SKYRIUS

Gydytoja akušerė ginekologė

Jencienė Ilona

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Jocienė Regina

FMR slaugytoja

Jocienė Tatjana

II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Gydytoja endokrinologė

Jokšaitė Viktorija

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Jomantienė Danutė

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Dantų technikė (-as)

Jonušienė Violeta

III ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Juciuvienė Janina

PROFILAKTIKOS KABINETAS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Juciuvienė Rita

AKUŠERĖS-GINEKOLOGĖS, MOTERŲ KONSULTACIJOS SKYRIUS

Akušerė

Judickienė Laima

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Pagalbinė medicinos darbuotoja

Judickienė Laima

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Pagalbinė medicinos darbuotoja

Juodviršienė Lida

PROFILAKTIKOS GYDYTOJAI, PROFILAKTIKOS KABINETAS

Darbo medicinos, vidaus ligų gydytoja

Jurgilienė Regina

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Jurkus Tomas

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojas odontologas

Kakštienė Irena

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Valytoja

Kalikaitė Kristina

REGISTRATŪRA

Medicinos registratorė

Karakulova Natalija

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Karbauskienė Loreta

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Kasparaitytė Giedrė

Šeimos gydytoja

Kasparaitytė Gintarė

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Kasparavičienė Jurgita

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Pagalbinės medicinos darbuotoja

Katalevskaja Gražina

PROFILAKTIKOS KABINETAS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Kataržytė Kornelija

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Kaveckienė Inga

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Kazlauskienė Giedrė

RADIOLOGIJOS KABINETAS

Radiologijos technologė

Kazlauskienė Stella

III ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Kičaitė Inutė

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Kilčiauskienė Nijolė

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Kirkilienė Rūta

KLINIKINĖS DIAGNOSTIKOS LABORATORIJA

Biomedicinos technologė

Knezevičienė Nijolė

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Korol Rita

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Korotkich Irina

PROCEDŪRŲ KABINETAS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Koželeva Natalja

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Kripienė Birutė

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytoja

Kubilienė Loreta

REGISTRATŪRA

Medicinos registratorė

Kučinskienė Lina

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Kuzmauskienė Irina

I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Vidaus ligų gydytoja

Lapaitė-Bružienė Erika

ADMINISTRACIJA

Vidinės komunikacijos specialistė

Laurinaitienė Elvyra

Kineziterapeuto padėjėja

Laurinavičius Vaclovas

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Vairuotojas

Lazarev Danil

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Dantų technikė (-as)

Lebedeva Alla

III ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Lidikauskienė Elena

BENDRAS SKYRIUS

Valytoja

Liekienė Vanda

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytoja

Liutkevičienė Laimutė

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Logvina Valentina

KLINIKINĖS DIAGNOSTIKOS LABORATORIJA

Biomedicinos technologė

Lukauskaitė Virginija

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Lukošienė Rita

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Lukšienė Gražina

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Macienė Lina

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Macnorienė Gražina

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Maksvytienė Daiva

ADMINISTRACIJA

Teisininkė

Malikova Eglė

MOTERŲ KONSULTACIJOS SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Mandrikova Valentina

KLINIKINĖS DIAGNOSTIKOS LABORATORIJA

Biomedicinos technologė

Markauskaitė Karolina

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Masaitienė Marija Danguolė

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI ORTOPEDAI I, GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė ortopedė

Masiulienė Kristina

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Mažeikienė Gineta

STATISTIKOS KABINETAS

Sveikatos statistikė

Medutienė Ona

BUHALTERIJOS SKYRIUS

Buhalterė

Miftachovaitė Inga

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Kineziterapeutė, masažuotoja

Mikalauskienė Diana

REGISTRATŪRA

Medicinos registratorė

Mileškienė Zinaida

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Masažuotoja

Miliajeva Tatjana

III ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Vaikų ligų gydytoja

Milkeraitienė Irena

BUHALTERIJOS SKYRIUS

Kasininkė

Mirgorodskaja Liudmila

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, ECHOSKOPIJŲ KABINETAS, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja, echoskopotuoja

Mitkienė Marija

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Mockuvienė Ramutė

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytoja

Moisejeva Aurika

Bendruomenės slaugytoja

Morkuvienė Vilma

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Narutavičiūtė Evelina

BURNOS HIGIENISTĖS I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Burnos higienistė

Narvilienė Margarita

BURNOS HIGIENISTĖS, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Burnos higienistė

Nausėdaitė Lina

FMR GYDYTOJAI, FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja

Navickienė Ramunė

FMR slaugytoja

Navickienė Ramunė

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytoja

Nedzinskienė Meilutė

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Nijolė Meškauskaitė-Michailovė

BURNOS HIGIENISTĖS

Burnos higienistė

Nikulina Rozana

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI I, BURNOS HIGIENISTĖS I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Vyresnioji burnos priežiūros specialistė, gydytojo odontologo padėjėja

Noreika Nerijus

STATISTIKOS KABINETAS

Kompiuterinių sistemų administratorius

Noreikienė Vilma

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Oleinikienė Alfreda

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Orechova Marina

PROCEDŪRŲ KABINETAS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Orlova Liudmila

PROFILAKTIKOS KABINETAS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Orlova Marina

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Pabrinkienė Danguolė

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Padubrinienė Dijana

BUHALTERIJOS SKYRIUS

Kasininkė

Pakalniškis Romas

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Masažuotojas

Palaitienė Vladzė

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Rūbininkė

Panfilova Rūta

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytoja

Pargaliauskytė Beatričė

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Paulauskas Justas

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI ORTOPEDAI I, GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojas odontologas

Paulienė Kristina

ADMINISTRACIJA

Vidaus medicininio audito grupės vadovė

Paulikienė Liuda

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Paulikienė Renata

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Paulionienė Stasė

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytoja

Pavlova Jelena

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Pavuk Danguolė

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Valytoja

Petkevičienė Laura

ADMINISTRACIJA

Personalo ir dokumentų valdymo vyresnioji specialistė

Petrauskienė Indiana

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Petrošiutė Sigita

III ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Pikelienė Violeta Zofija

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Pocienė Ingrida

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Povilaitienė Jolanta

REGISTRATŪRA, BUHALTERIJOS SKYRIUS

Kasininkė, medicinos registratorė

Povilaitienė Virginija

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Pučkorienė Dalia

AKUŠERĖS-GINEKOLOGĖS, MOTERŲ KONSULTACIJOS SKYRIUS

Akušerė

Puzinienė Rita

REGISTRATŪRA

Medicinos registratorė

Radzevičiūtė Neringa

PROCEDŪRŲ KABINETAS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Raižienė Airida

ADMINISTRACIJA

Sekretorė - referentė

Ramšas Alfredas

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Socialinis darbuotojas

Rašimienė Zita

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Dantų technikė (-as)

Raziūnaitė Roberta

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Kineziterapeutė, masažuotoja

Razmienė Irena

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Razutis Donatas

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Dantų technikė (-as)

Rekašius Tadas

STATISTIKOS KABINETAS

Kompiuterinių tinklų administratorius

Rimeikienė Laima

BENDRAS SKYRIUS

Valytoja, rūbininkė

Rimkienė Zita

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Rimkuvienė Daiva

REGISTRATŪRA

Medicinos registratorė

Rimkuvienė Lilijana

KLINIKINĖS DIAGNOSTIKOS LABORATORIJA

Biomedicinos technologė

Rinkevičienė Ramunė

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Ronkaitienė Aldona

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Ruikienė Inga

ADMINISTRACIJA

Viešųjų pirkimų specialistė

Šalčius Petras

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojas odontologas

Šarkauskienė Ramunė

KLINIKINĖS DIAGNOSTIKOS LABORATORIJA

Biomedicinos technologė

Sarmina Valentina

III ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Vaikų ligų gydytoja

Selina Liudmila

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Šeputytė Viktorija

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Šiaučiulė Karolina

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I

Gydytoja odontologė

Šiaulytienė Vida

Šimkuvienė Angelija

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Dantų technikė (-as)

Šiuipytė Regina

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytoja, masažuotoja

Skinkienė Jorida

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Dantų technikė (-as)

Slavinskienė Rožė

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytoja

Šleiterienė Milda

REGISTRATŪRA PT

Medicinos registratorė

Šlymienė Zita

BUHALTERIJOS SKYRIUS

Kasininkė

Šniaukienė Genė

BENDRAS SKYRIUS

Rūbininkė

Sokova Nadežda

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Pagalbinė medicinos darbuotoja

Solskaja Teresa

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Šopagiene Ieva

AKUŠERĖS-GINEKOLOGĖS, MOTERŲ KONSULTACIJOS SKYRIUS

Gydytoja akušerė-ginekologė

Sosedko Edita

BENDRAS SKYRIUS

Valytoja

Stankevičiūtė Agnė

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Statkuvienė Ernesta

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Švickutė Neringa

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Sviridenko Julija

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Takinienė Deimantė

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Talanova Natalija

KLINIKINĖS DIAGNOSTIKOS LABORATORIJA

Biomedicinos technologė

Tamaševičienė Liuda

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Tarasenko Viktorija

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Ergoterapeutė

Tiutiunikova Roma

III ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Totoraitytė Jūratė

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI ORTOPEDAI I, GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Trapienė Ilona

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Turskis Vaidotas

GYDYTOJAI CHIRURGAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Gydytojas chirurgas

Uktverienė Jūratė

REGISTRATŪRA PT

Medicinos registratorė

Urasova Kristina

PROCEDŪRŲ KABINETAS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Urbonienė Eugenija

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI I

Gydytoja odontologė

Vaičienė Judita

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Dantų technikė (-as)

Vaitkevičius Valdemaras

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Elektrikas-vairuotojas

Vaitkutė Alina

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Valytoja

Valienė Irina

Masažuotoja/ kineziter.

Valienė Irina

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIUS

Kineziterapeutė, masažuotoja

Valutytė Nijolė

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Varnelienė Roma

Bendruomenės slaugytoja

Vasiliauskas Česlovas

GYDYTOJAI III, III ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, III ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytojas

Vasiliauskas Karolis

DANTŲ TECHNIKŲ LABORATORIJA

Dantų technikė (-as)

Vaškelaitienė Sigutė

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytoja odontologė

Venckūnienė Aušra

Vidaus ligų gydytoja

Vengalienė Sonata

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Versockienė Jūratė

BENDRAS SKYRIUS

Valytoja

Viluckas Laimonas

ADMINISTRACIJA

Komunikacijos specialistas

Višinskaitė Vidmantė

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Volokanovienė Salomėja

PROCEDŪRŲ KABINETAS

Bendrosios praktikos slaugytoja

Vyšniauskienė Sonata

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Slaugytoja diabetologė

Žagarė Laura

II ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Slaugytojo padejėja

Žaludienė Vilma

BENDRAS SKYRIUS

Valytoja

Žarinskienė Danutė

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI I, I ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Zdanienė Birutė

GYDYTOJO ODONTOLOGO PADĖJĖJAI, ODONTOLOGIJOS SKYRIUS

Gydytojo odontologo padėjėja

Žukas Raimondas

PAGALBINĖ – ŪKIO TARNYBA

Medicinos technikas

Zumbrickienė Dalia

GYDYTOJAI I, I ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Žurkevič Larisa

I ŠEIMOS SKYRIAUS SLAUGYTOJAI, I ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Bendruomenės slaugytoja

Žymantaitė Nijolė

GYDYTOJAI II, II ŠEIMOS SKYRIAUS GYDYTOJAI, II ŠEIMOS GYDYTOJŲ SKYRIUS

Šeimos gydytoja

Šrifto dydžio keitimas