Miško ambulatorija:
(Kretingos g. 31)
icon-telefonas(8 46) 35 14 00

I odontologijos skyrius:
(Pievų tako g. 38)
icon-telefonas(8 46) 41 09 30
(8 46) 41 09 35

III šeimos gydytojo skyrius:
(Pievų tako g. 38) :
icon-telefonas(8 46) 41 00 13
(8 46) 41 00 24

I, II šeimos gydytojo
Odontologijos skyriai:
(Taikos pr. 46)
icon-telefonas(8 46) 34 19 62
(8 46) 34 18 82

icon-registracija

Taikos pr. 46, Klaipėda, Lietuva

GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKAI

Darbo grafikai

GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
(Konsultavimo telefonu laikas) *
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Gintarė Kasparaitytė, šeimos gydytoja68-46 3924508.00-14.00
(12.00-13.00) *
14.00-20.00
(18.00-19.00) *
Beatričė Pargaliauskytė, šeimos gydytoja168-463925198.00-11.00
(10.00–11.00) *
15.00-18.00
(17.00–18.00) *
Mykolas Vytautas Poška, šeimos gydytojas
(laikinai pavaduoja gyd. Beatričė Pargaliauskytė)
198-46 39252012.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-17.00
(15.30–16.30) *
Ramunė Rinkevičienė, šeimos gydytoja198-46 3925208.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Irina Kuzmauskienė, vidaus ligų gydytoja268-46 3925298.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Dalė Zumbrickienė, šeimos gydytoja278-46 3925318.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Lolita Rapolienė, vedėja – šeimos gydytoja298-46 3455678.00-10.00
(8.00–10.00) *
14.00-16.00
(14.00–16.00) *
Sonata Vengalienė, šeimos gydytoja318-46 3925508.00-14.00
(12.30–13.30) *
12.00-18.00
(17.00–18.00) *
Liudmila Mirgorodskaja, šeimos gydytoja328-46 3925518.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Indiana Petrauskienė, šeimos gydytoja428-46 3925608.00-14.00
(12.00–13.00) *
14.00-20.00
(17.00–18.00) *
Inutė Kičaitė, šeimos gydyoja458-46 3925728.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Fausta Andrijauskienė, šeimos gydytoja468-46 3925848.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Ernesta Statkuvienė, šeimos gydytoja498-46 3925868.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(12.30–13.30) *
Adelija Baranauskienė, šeimos gydytoja508-46 3925528.00-11.00
(8.00–9.00) *
14.00-17.00
(16.00–17.00) *

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882

GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
(Konsultavimo telefonu laikas) *
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Natalija Karakulova, šeimos gydytoja38-46 3924368.00-12.00
(11.00-12.00) *
14.00-18.00
(17.00-18.00) *
Gediminas Dragūnas, šeimos gydytojas68-46 39245014.00-19.00
(18.00-19.00) *
8.00-13.00
(12.00-13.00)*
Rasa Venckuvienė, šeimos gydytojas138-46 39250912.00-18.00
(17.00–18.00)*
Ilgalaikėse atostogose, aptarnauja šeimos gydytoja A.Stankevičiūtė
Agnė Stankevičiūtė, šeimos gydytoja138-46 39251914.00-20.00
(18.00-19.00) *
8.00-14.00
(12.00-13.00)*
Liuda Paulikienė, šeimos gydytoja198-46 39252014.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Aušra Venckūnienė, vidaus ligų gydytoja268-46 39252914.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Sviridenko Julija, šeimos gydytoja278-46 39253114.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Dalia Šalkauskienė, vedėja – šeimos gydytoja298-46 34556714.00-16.00
(14.00–16.00)*
8.00-10.00
(8.00–10.00)*
Tatjana Glušenkova, šeimos gydytoja328-46 39255114.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Regina Jurgilienė, šeimos gydytoja458-46 39257214.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Rimkienė Zita, šeimos gydytoja468-46 39258414.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Laimutė Liutkevičienė, šeimos gydytoja498-46 39258614.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Nijolė Žymantaitė, šeimos gydytoja508-46 39255214.00-20.00
(16.00–17.00)*
8.00-14.00
(8.00–9.00)*

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882.

GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
(Konsultavimo telefonu laikas) *
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Vida Abunevičienė, šeimos gydytoja3128-46 4100258.00-14.00
(12.00-13.00) *
14.00-20.00
(16.00-17.00) *
Liudmila Danišurko, šeimos gydytoja3138-46 41003514.00-20.00
(17.00–18.00)*
8.00-14.00
(12.00–13.00)*
Česlovas Vasiliauskas, šeimos gydytojas3138-46 4100358.00-14.00
(12.00-13.00) *
14.00-20.00
(17.00-18.00) *
Valentina Sarmina, vaikų ligų gydytoja3098-46 41003614.00-18.00
(16.00-17.00) *
8.00-12.00
(9.00-10.00) *
Rita Glebavičiūtė, vaikų ligų gydytoja3128-46 41002515.00-17.00
(16.00-17.00) *
11.00-13.00
(12.00-13.00) *
Tatjana Miliajeva, vaikų ligų gydytoja3098-46 4100368.00-12.00
(9.00-10.00) *
14.00-18.00
(16.00-17.00) *
Pirmadieniais
trečiadieniais,
penktadieniais
Antradieniais,
ketvirtadieniais
Anatolijus Polskij, šeimos gydytojas3108-46 4100088.00-12.00
(11.00–11.30) *
14.00-18.00
(17.00-17.30) *

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu (8 46) 41 00 13.

GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Pirmadieniais
trečiadieniais,
penktadieniais
Antradieniais,
ketvirtadieniais
Aleksandras Agafonovas, šeimos gydytojas114.00-20.00II – 8.30-14.00
IV – 10.30-16.30
GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Dalia Rapolienė, vaikų ligų gydytoja – Laikinai nedirba. Vaikų ligų gydytoją pavaduoja šeimos gydytoja Natalija Karakulova.38-46 3924368.00-12.00
(11.00-12.00)*
15.00-18.00
(17.00-18.00)*
Ilona Kazlauskienė, vaikų ligų gydytoja38-46 39243615.00-18.00
(17.00-18.00)*
9.00-13.00
(11.00-12.00)*

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882

GydytojasKab. Nr.Telefono Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Laima Marija Brazaitienė, gydytoja chirurgė19a8-46 3924988.00-13.00
(12.00–13.00) *
14.00-20.00
(17.00-18.00) *
Vitalija Jankauskaitė, gydytoja chirurgė19a8-46 392498Pirmadieniais,
Trečiadieniais,
Penktadieniais
14.00-20.00
Pirmadieniais,
Trečiadieniais,
Penktadieniais
8.00-14.00
Vaidotas Turskis, gydytojas chirurgas19a8-46 392498Informacija telefonu

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882.

GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Liudmila Mirgorodskaja, gydytoja echoskopuotoja3410.00-12.00
Birutė Franckevičienė, gydytoja echoskopuotoja34Informacija telefonu
Lolita Rapolienė, gydytoja echoskopuotoja34Informacija telefonu
Tatjana Jocienė, gydytoja endokrinologė34Informacija telefonu
GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Virginija Grušienė, gydytoja akušerė ginekologė514.00-20.00
(18:30 – 19:00)*
8.00-14.00
(8:00 – 8:30)*
Jūratė Jazbutienė, gydytoja akušerė ginekologė58.00-14.00
(8:00 – 8:30)*
14.00-20.00
(18:30 – 19:00)*
Marina Chadarceva, gydytoja akušerė ginekologė914.00-20.00
(18:00 – 19:00)*
8.00-14.00
(12:00 – 13:00)*
Vida Butkienė, gydytoja akušerė ginekologė9išskyrus penktadienį
10.00-12.00
išskyrus
penktadienį
15.00-17.00

(Konsultavimo telefonu laikas) * – tiesioginis prisiskambinimas gydytojui jo kabineto telefono numeriu yra galimas tik paslaugų telefonu teikimo laiku. Kitu laiku sujungimas su gydytoju atliekamas skambinant į registratūrą telefono numeriu 8-46 341962 arba 8-46 341882.

GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Jūratė Totoraitytė, gydytoja odontologė1068.00-14.00
Eugenija Urbonienė, gydytoja odontologė20514.00-20.008.00-14.00
Lina Karbauskaitė, gydytoja odontologė2068.00-14.00
Aldona Venckienė, gydytoja odontologė2068.00-14.0014.00-20.00
Daiva Bačinskaitė, gydytoja odontologė20714.00-20.008.00-14.00
Zina Samuitienė, gydytoja odontologė2078.00-14.0014.00-20.00
Ala Butylova, gydytoja odontologė2148.00-14.0014.00-20.00
Gražina Macnorienė, gydytoja odontologė2148.00-14.00
Saulė Sabulienė, gydytoja odontologė ortopedė40214.00-20.008.00-14.00
Pirmadieniais visada dirba (ar porinė ar neporinė diena ) po pietų , penktadieniais visada iš ryto
Aldona Stančaitienė, gydytoja odontologė ortopedė4168.00-14.00
Danguolė Masaitienė, gydytoja odontologė ortopedė4168.00-14.00
pirmadieniais nedirba
14.00-20.00
pirmadieniais nedirba
Jūratė Totoraitytė, gydytoja odontologė ortopedė4168.00-14.00
Haroldas Ivaškevičius, gydytojas odontologas ortopedas41614.00-20.00
Justas Paulauskas, gydytojas odontologas ortopedas41616.00-20.008.00-12.00
Angelija Dambrauskaitė, gydytoja periodontologė2098.00-14.0014.00-20.00
Sigutė Ilgauskienė, gydytoja periodontologė2098.00-14.00
Airidė Gelžinienė, burnos higienistė2068.00-14.0014.00-20.00
Evelina Narutavičiūtė, burnos higienistė20614.00-20.008.00-14.00
GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Porinėmis mėnesio dienomisNeporinėmis mėnesio dienomis
Sigita Vaškelaitienė, gydytoja odontologė48.00-14.0014.00-20.00
Danguolė Pabrinkienė, gydytoja odontologė414.00-20.008.00-14.00
Tomas Jurkus, gydytojas odontologas1514.00-20.008.00-14.00
Janina Balčiauskienė, gydytoja odontologė158.00-14.0014.00-20.00
Alfreda Oleinikienė, gydytoja odontologė228.00-14.0014.00-20.00
Teresa Solskaja, gydytoja odontologė2214.00-20.00
Petras Šalčius, gydytojas odontologas228.00-12.00
Henrikas Galinauskas, gydytojas odontologas5314.00-20.008.00-14.00
Aurelijus Aleksiejūnas, gydytojas odontologas538.00-13.00
Valda Biržienė, gydytoja odontologė548.00-14.0014.00-20.00
Kristina Masiulienė, gydytoja odontologė5414.00-20.008.00-14.00
Kristina Žakelienė, gydytoja odontologė
(atostogose)
Vilma Areškevičienė, burnos higienistė2114.00-20.008.00-14.00
Nijolė Meškauskaitė – Michailovė, burnos higienistė218.00-14.0014.00-20.00
Margarita Narvilienė, burnos higienistė5314.00-19.00
išskyrus penktadienius

Fizinės medicinos ir reabilitacijos darbo laiką sužinoti galite registratūroje adresu Taikos pr. 46.

GydytojasKab. Nr.Priėmimo laikas (darbo dienomis)
Mykolas Vytautas Poška, šeimos gydytojas39a8:00 – 11:30
Aldona rigalauskienė, šeimos gydytoja39a8:00 – 11:30. Nelyginėmis menėsio savaitėmis dirba antradieniais ir ketvirtadieniais.
Lyginėmis mėnesio savaitėmis dirba pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais.
Bronislovas Gylys, darbo medicinos gydytojas39aPirmadieniais 8:00 – 16:00
Antradieniais – Ketvirtadieniais 8:00 – 15:30
Lida Juodviršienė, Vidaus ligų ir darbo medicinos gydytoja39aPirmadieniais 8:00 – 16:00
Antradieniais – Ketvirtadieniais 8:00 – 15:30
Adelija Baranauskienė, šeimos gydytoja39a8:00 – 12:00. Nelyginėmis mėnesio savaitėmis dirba antradieniais ir ketvirtadieniais.
Lyginėmis mėnesio savaitėmis dirba pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais.

Laukimo eilės ir atostogų grafikai

2019 m. liepos – rugpjūčio mėn. atostogaujančių gydytojų sąrašas

Vardas, pavardėPareigosAtostogų pradžiaAtostogų  pabaiga (įskaitytinai)
Liepos – rugpjūčio mėn.
Julija SviridenkoŠeimos gydytoja2019-07-222019-08-09
Adelija BaranauskienėŠeimos gydytoja2019-07-152019-08-12
Laimutė LiutkevičienėŠeimos gydytoja2019-07-152019-08-16
Ilona KazlauskienėVaikų ligų gydytoja2019-07-222019-08-16
Indiana PetrauskienėŠeimos gydytoja2019-07-292019-08-30
Inutė KičaitėŠeimos gydytoja2019-07-292019-08-23
Lolita RapolienėVedėja -šeimos gydytoja2019-07-292019-08-20
Tatjana GlušenkovaŠeimos gydytoja2019-07-292019-08-29
Laimutė Marija BrazaitienėGydytoja chirurgė2019-07-292019-08-30
Odontologai
Danguolė Marija MasaitienėOdontologė ortopedė2019-07-152019-08-20
Sigutė VaškelaitienėGydytoja odontologė2019-07-222019-08-16
Gražina MacnorienėGydytoja odontologė2019-07-252019-08-30
Saulė SabulienėVedėja, gyd.odontologė-ortopedė2019-07-292019-08-22
Justas PaulauskasGydytojas odontologas2019-07-292019-09-03
Angelija DambrauskaitėPeriodontologė2019-07-292019-08-20
Nijolė Meškauskaitė-MichailovėBurnos higienistė2019-07-152019-08-09
Airidė GelžinienėBurnos higienistė2019-07-292019-09-03
Rugpjūčio mėn.
Irina KuzmauskienėVidaus ligų gydytoja2019-08-052019-09-02
Rasa VenckuvienėŠeimos gydytoja2019-08-01
Vida AbunevičienėŠeimos gydytoja2019-08-012019-08-09
Rita  GlebavičiūtėVaikų ligų gydytoja2019-08-262019-09-06
Anatolijus  PolskijVedėjas -šeimos gydytojas2019-08-302019-09-20
Marina ChadarcevaGyd. akušerė – ginekologė2019-08-012019-08-30
Odontologai
Henrikas GalinauskasVedėjas/ BP gydytojas odontologas2019-08-052019-08-30
Danguolė PabrinkienėBP gydytoja odontologė2019-08-052019-09-06
Teresa SolskajaBP gydytoja odontologė2019-08-052019-08-26
Petras ŠalčiusBP gydytojas odontologas2019-08-052019-08-23
Aurelijus AleksiejūnasBP gydytojas odontologas2019-08-122019-09-02
Haroldas IvaškevičiusOdontologas ortopedas2019-08-122019-08-23
Alfreda OleinikienėBP gydytoja odontologė2019-08-262019-09-24
Margarita NarvilienėBurnos higienistė2019-08-192019-09-11

Informacija gyventojams apie įstaigos laukimo eiles pas gydytojus teikiama Klaipėdos teritorinės ligonių kasos interneto svetainėje adresu:

www.klaipedostlk.lt/e235

Šrifto dydžio keitimas