Miško ambulatorija:
(Kretingos g. 31)
icon-telefonas(8 46) 35 14 00

I odontologijos skyrius:
(Pievų tako g. 38)
icon-telefonas(8 46) 41 09 30
(8 46) 41 09 35

III šeimos gydytojo skyrius:
(Pievų tako g. 38) :
icon-telefonas(8 46) 41 00 13
(8 46) 41 00 24

I, II šeimos gydytojo
Odontologijos skyriai:
(Taikos pr. 46)
icon-telefonas(8 46) 34 19 62
(8 46) 34 18 82

icon-registracija

Taikos pr. 46, Klaipėda, Lietuva

DOCTOR WORK SCHEDULE

Work schedule

DoctorCabinetPhone numberAppointment time (workdays)
Even month daysOdd month days
Gintarė Kasparaitytė, family doctor68-46 3924508.00-14.00
(12.00-13.00) *
14.00-20.00
(18.00-19.00) *
Beatričė Pargaliauskytė, family doctor168-463925198.00-11.00
(10.00–11.00) *
15.00-18.00
(17.00–18.00) *
Mykolas Vytautas Poška, family doctor
(temporarily substituting doc. Beatričė Pargaliauskytė)
198-46 39252012.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-17.00
(15.30–16.30) *
Ramunė Rinkevičienė, family doctor198-46 3925208.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Irina Kuzmauskienė, vidaus ligų gydytoja268-46 3925298.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Dalė Zumbrickienė, family doctor278-46 3925318.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Lolita Rapolienė, chief of division – family doctor298-46 3455678.00-10.00
(8.00–10.00) *
14.00-16.00
(14.00–16.00) *
Sonata Vengalienė, family doctor318-46 3925508.00-14.00
(12.30–13.30) *
12.00-18.00
(17.00–18.00) *
Liudmila Mirgorodskaja, family doctor328-46 3925518.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Indiana Petrauskienė, family doctor428-46 3925608.00-14.00
(12.00–13.00) *
14.00-20.00
(17.00–18.00) *
Inutė Kičaitė, family doctor458-46 3925728.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Fausta Andrijauskienė, family doctor468-46 3925848.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(18.30–19.30) *
Ernesta Statkuvienė, family doctor498-46 3925868.00-14.00
(12.30–13.30) *
14.00-20.00
(12.30–13.30) *
Adelija Baranauskienė, family doctor508-46 3925528.00-11.00
(8.00–9.00) *
14.00-17.00
(16.00–17.00) *
DoctorCabinetPhone numberAppointment time (workdays)
Even month daysOdd month days
Natalija Karakulova, family doctor38-46 3924368.00-12.00
(11.00-12.00) *
15.00-18.00
(17.00-18.00) *
Gediminas Dragūnas, family doctor68-46 39245014.00-19.00
(18.00-19.00) *
8.00-13.00
(12.00-13.00)*
Rasa Venckuvienė, family doctor138-46 39250912.00-18.00
(17.00–18.00)*
8.00-14.00
(13.00–14.00)*
Aida Bataitytė, family doctor168-46 39251914.00-20.00
(17.00–18.00) *
8.00-14.00
(10.00–11.00) *
Liuda Paulikienė, family doctor198-46 39252014.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Aušra Venckūnienė, vidaus ligų gydytoja268-46 39252914.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Sviridenko Julija, family doctor278-46 39253114.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Dalia Šalkauskienė, chief of division – family doctor298-46 34556714.00-16.00
(14.00–16.00)*
8.00-10.00
(8.00–10.00)*
Tatjana Glušenkova, family doctor328-46 39255114.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Regina Jurgilienė, family doctor458-46 39257214.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Rimkienė Zita, family doctor468-46 39258414.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Laimutė Liutkevičienė, family doctor498-46 39258614.00-20.00
(18.30–19.30)*
8.00-14.00
(12.30–13.30)*
Nijolė Žymantaitė, family doctor508-46 39255214.00-20.00
(16.00–17.00)*
8.00-14.00
(8.00–9.00)*
DoctorKab. Nr.Telefono Nr.Appointment time (workdays)
Even month daysOdd month days
Vida Abunevičienė, family doctor3128-46 4100258.00-14.00
(12.00-13.00) *
14.00-20.00
(16.00-17.00) *
Liudmila Danišurko, family doctor3138-46 41003514.00-20.00
(17.00–18.00)*
8.00-14.00
(12.00–13.00)*
Česlovas Vasiliauskas, family doctor3138-46 4100358.00-14.00
(12.00-13.00) *
14.00-20.00
(17.00-18.00) *
Valentina Sarmina, pediatric3098-46 41003614.00-18.00
(16.00-17.00) *
8.00-12.00
(9.00-10.00) *
Rita Glebavičiūtė, pediatric3128-46 41002515.00-17.00
(16.00-17.00) *
11.00-13.00
(12.00-13.00) *
Tatjana Miliajeva, pediatric3098-46 4100368.00-12.00
(9.00-10.00) *
14.00-18.00
(16.00-17.00) *
On mondays, wednesdays and fridaysOn tuedays and thursdays
Anatolijus Polskij, family doctor3108-46 4100088.00-12.00
(11.00–11.30) *
14.00-18.00
(17.00-17.30) *
DoctorKab. Nr.Appointment time (workdays)
On mondays,
wednesdays and fridays
Tuedays and thursdays
Aleksandras Agafonovas, family doctor114.00-20.00II – 8.30-14.00
IV – 10.30-16.30
DoctorKab. Nr.Telefono Nr.Appointment time (workdays)
Even month daysOdd month days
Dalia Rapolienė, pediatric38-46 3924368.00-12.00
(11.00-12.00)*
15.00-18.00
(17.00-18.00)*
Ilona Kazlauskienė, pediatric38-46 39243615.00-18.00
(17.00-18.00)*
9.00-13.00
(11.00-12.00)*
DoctorKab. Nr.Telefono Nr.Appointment time (workdays)
Even month daysOdd month days
Laima Marija Brazaitienė, gydytoja chirurgė19a8-46 3924988.00-13.00
(12.00–13.00) *
14.00-20.00
(17.00-18.00) *
Vitalija Jankauskaitė, gydytoja chirurgė19a8-46 392498On mondays, wednesdays and fridays
14.00-20.00
On mondays, wednesdays and fridays
8.00-14.00
Vaidotas Turskis, gydytojas chirurgas19a8-46 392498Information by phone
DoctorKab. Nr.Appointment time (workdays)
Even month daysOdd month days
Virginija Grušienė, gydytoja akušerė ginekologė514.00-20.00
(18:30 – 19:00)*
8.00-14.00
(8:00 – 8:30)*
Jūratė Jazbutienė, gydytoja akušerė ginekologė58.00-14.00
(8:00 – 8:30)*
14.00-20.00
(18:30 – 19:00)*
Marina Chadarceva, gydytoja akušerė ginekologė914.00-20.00
(18:00 – 19:00)*
8.00-14.00
(12:00 – 13:00)*
Vida Butkienė, gydytoja akušerė ginekologė9except on friday
10.00-12.00
except on friday
15.00-17.00
DoctorKab. Nr.Appointment time (workdays)
Even month daysOdd month days
Sigita Vaškelaitienė, dentist48.00-14.0014.00-20.00
Danguolė Pabrinkienė, dentist414.00-20.008.00-14.00
Tomas Jurkus, gydytojas odontologas1514.00-20.008.00-14.00
Janina Balčiauskienė, dentist158.00-14.0014.00-20.00
Alfreda Oleinikienė, dentist228.00-14.0014.00-20.00
Teresa Solskaja, dentist2214.00-20.00
Petras Šalčius, gydytojas odontologas228.00-12.00
Henrikas Galinauskas, gydytojas odontologas5314.00-20.008.00-14.00
Aurelijus Aleksiejūnas, gydytojas odontologas538.00-13.00
Valda Biržienė, dentist548.00-14.0014.00-20.00
Kristina Masiulienė, dentist5414.00-20.008.00-14.00
Kristina Žakelienė, dentist
(atostogose)
Vilma Areškevičienė, oral health doctor2114.00-20.008.00-14.00
Nijolė Meškauskaitė – Michailovė, oral health doctor218.00-14.0014.00-20.00
Margarita Narvilienė, oral health doctor5314.00-19.00
išskyrus penktadienius
DoctorKab. Nr.Appointment time (workdays)
Even month daysOdd month days
Jūratė Totoraitytė, dentist1068.00-14.00
Eugenija Urbonienė, dentist20514.00-20.008.00-14.00
Lina Karbauskaitė, dentist2068.00-14.00
Aldona Venckienė, dentist2068.00-14.0014.00-20.00
Daiva Bačinskaitė, dentist20714.00-20.008.00-14.00
Zina Samuitienė, dentist2078.00-14.0014.00-20.00
Ala Butylova, dentist2148.00-14.0014.00-20.00
Gražina Macnorienė, dentist2148.00-14.00
Saulė Sabulienė, dentist40214.00-20.008.00-14.00
On mondays always works on second half of the day, fridays on first half of the day
Aldona Stančaitienė, dentist4168.00-14.00
Danguolė Masaitienė, dentist4168.00-14.00
pirmadieniais nedirba
14.00-20.00
pirmadieniais nedirba
Jūratė Totoraitytė, dentist4168.00-14.00
Haroldas Ivaškevičius, dentist41614.00-20.00
Justas Paulauskas, dentist41616.00-20.008.00-12.00
Angelija Dambrauskaitė, periodontologist/td>2098.00-14.0014.00-20.00
Sigutė Ilgauskienė, periodontologist/td>2098.00-14.00
Airidė Gelžinienė, oral health doctor2068.00-14.0014.00-20.00
Evelina Narutavičiūtė, oral health doctor20614.00-20.008.00-14.00
DoctorKab. Nr.Appointment time (workdays)
Even month daysOdd month days
Liudmila Mirgorodskaja, gydytoja echoskopuotoja3410.00-12.00
Birutė Franckevičienė, gydytoja echoskopuotoja34Information by phone
Lolita Rapolienė, gydytoja echoskopuotoja34Information by phone
Tatjana Jocienė, gydytoja endokrinologė34Information by phone
Šrifto dydžio keitimas